בחצי השנה האחרונה פועל לצד חורשת האקליפטוס מתחם ענק למכירת חומרי בניין וכל מה שאתם צריכים לבית: גינון, אינסטלציה, חשמל, כלי עבודה ועוד ועוד ועוד. "זה חצי קניון, בשטח עצום, כמו שרואים רק בחו"ל" מספר ישראל ועקנין, בעלי המקום ומסביר מהו היתרון הגדול שלו: "לקוחות פרטיים נהנים אצלי ממחיר של קבלנים"

 

את ישראל ועקנין לא היה קל לראיין לכתבה הזאת. מהסיבה הפשוטה, הלקוחות לא הירפו ממנו, אם זה בשיחות טלפון נכנסות אחת אחרי השנייה או לקוחות רבים שהגיעו לעסק שלו, "ועקנין חומרי בניין", הממוקם מאחורי שדה התעופה, בסמוך לחורשת האקליפטוסים הוותיקה. ישראל מיותר לציין הקפיד להשיב לכולם.

הוא בן 39 מהרצליה, נשוי לריקי (מנהלת הכספים של העסק) פלוס ארבעה ילדים, פתח את העסק במקום הנוכחי לפני חצי שנה וזאת לאחר שבמשך עשר השנים האחרונות פעל במגרש ברחוב קיבוץ גלויות בנווה עמל.

אז מה תמצאו אצלו? הכל. פשוט כל מה שאתם צריכים לבית במגוון תחומים: חומרי בניין, גינון, אינסטלציה, חשמל, כלי עבודה ועוד. "פה זה חצי קניון" מגדיר ישראל בסיפוק רב את המתחם הגדול והמרווח המשתרע על פני חמישה דונמים, כזה שרואים רק במדינות שמעבר לים, וכולל מגרש ענק לחומרי בניין וחנות מרווחת ומסודרת להפליא. "היתרון שלנו שאנחנו מדברים לכל הקהלים: קבלנים במגוון תחומים – גננים, בניין, מטבח ועוד וכמובן הקהל הרחב שמגיע לקנות מה שחסר לו", מספר ישראל.

ועקנין חומרי בניין. חנות מסודרת ונוחה

ישראל מעסיק עשרה עובדים ומודה שהקורונה פגעה גם בו: "הקורונה פגעה בכולם ומי שיגיד לך שלא אז הוא משקר. לא יכול לרדת גשם על אחד מבלי שהשני לא ירטב. בחודש מאי הייתה התאוששות כמו שהשוק הרגיש הכי טוב. צריך לזכור שחודשי הקיץ אלו החודשים הכי טובים בשבילנו השנה ובגלל שאנשים לא יצאו לחו"ל אז הם השקיעו בשיפוץ הבית. עכשיו נותר לקוות שלא תהיה לנו פגיעה נוספת".

מה הייחוד במקום שלך?

"במחירים, בשירות טוב, ניראות של המקום. מקום כזה גדול ומרווח רואים רק בארצות הברית. מתחם גדול שניתן להסתובב בצורה מרווחת ולא צפופה. המחירים שלנו בוודאות טובים יותר מרשתות "עשה זאת בעצמך" והלקוחות הפרטיים נהנים ממחירי קבלן. אנחנו עובדים יותר עם קבלנים גדולים, כך שהפרטיים זוכים ליהנות מהמחיר הזה. היתרון שלי הוא שגם הלקוח הקטן הוא הלקוח הכי גדול. אנחנו לא עוד סתם חנות חומרי בניין".

מגרש גדול ומרווח לחומרי בניין

אתה אוהב את הפסטורליות של המקום?

"מאוד. זה גם אחד היתרונות שלנו, שאנחנו די מבודדים מהעיר, אין בעיית חניה, ורואים כל היום המראות ונחיתות של מטוסים מקרוב וזה מרגיע ונחמד מאוד. יש פה אוויר מדהים עם בריזה נהדרת".

מחסנים וריהוט גינה – גם את זה תמצאו אצל ועקנין

אלו תגובות אתה מקבל מלקוחות?

"התגובות הן נהדרות כי אנחנו אנשים של נתינה, חום, יחס הוגן ואהבה וככה זה מתבטא. חשוב לי מאוד שהשירות שלנו יהיה על הצד הטוב ביותר וכתוצאה מזה התגובות בהתאם. חשוב לי גם מאוד שהלקוחות יעברו חווית קנייה איכותית ולכן המקום תמיד נקי ומסודר".

סיור מצולם במתחם "ועקנין חומרי בניין"

האתר של ועקנין חומרי בניין – לחצו כאן
הפייסבוק של ועקנין חומרי בניין – לחצו כאן
סעו כעת לועקנין חומרי בניין – לחצו כאן


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן