השבוע התקיים סיור של בכירי העיריה ברחוב סוקולוב, כאשר על הפרק: פעילויות תרבות ברחוב, נגני רחוב, פסלים אנושיים ושלל אטרקציות. העירייה תתחיל גם במהלך לשיפור הנראות של הרחוב ותגביר את האכיפה ביחס לזריקת אשפה והוצאת סחורה למרחב הציבורי

עיריית רמת השרון יוצאת במהלך נרחב לעידוד עסקים בעיר. במסגרת זו הוקמה ועדה מיוחדת של חברי מועצה שתפקידה לקדם ולעודד עסקים ולייצר סביבה תומכת עבור בעלי עסקים בעיר. הועדה תבחן אפשרויות לפעילות עירונית שתעודד עסקים ותגדיל את חיי הרחוב העיר.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

כמהלך התנעה התקיים השבוע סיור (בתמונה) ברחוב סוקולוב בשיתוף חברי מועצה וכלל גורמי המקצוע הרלוונטיים ביניהם: ראש העירייה אבי גרובר, סגניו: יעקב קורצקי וגיא קלנר, חבר המועצה צחי שריב ולצידם אדריכל העיר, מנכ"ל החברה הכלכלית אנשי מחלקת התרבות והפיקוח ועוד.

בין היתר סוכם שבשבועות הקרובים יחלו פעילויות תרבות ברחוב, נגני רחוב, פסלים אנושיים ושלל אטרקציות. מעבר לכך, תתחיל העירייה במהלך לשיפור הנראות של הרחוב ותגביר את האכיפה ביחס לזריקת אשפה והוצאת סחורה למרחב הציבורי.

ראש העירייה אבי גרובר: "אני מודע לתקופה הקשה ועכשיו הזמן שלנו לעזור לעסקים ולהחיות את העיר. רמת השרון בורכה בשני רחובות ראשיים שהם השלד של העיר כולה. שמתי לעצמי מטרה להחיות את הרחובות האלה ולהפוך אותם לאבן שואבת לתושבי העיר ולתושבים מערים שכנות. אני רוצה לראות יותר בילוי ויותר מסחר ברחובות האלה וכעירייה נעשה כל מה שניתן על מנת לעודד את זה".

גיא קלנר, סגן ראש העירייה ומחזיק תיק ספורט: "הקורונה יצרה משבר אבל גם הזדמנות לבנות מחדש חיי רחוב ומסחר ברמת השרון. אני רוצה להסתכל על היום שאחרי כיום של בניה ויצירת אוירה חדשה ברחובות ובעסקים. בתקופה הקרובה נעשה עבודת מטה, נבחן מודלים שקיימים בעיריות אחרות ונגיש המלצות לשורה של צעדים לעידוד עסקים. המהלך שלנו ילווה בשיתוף ציבור ואנחנו נכונים לשמוע כל תושב שיש לו רעיון יצירתי".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן