בעלות ובעלי עסקים באזור הרצליה, רעננה, רמת השרון וכפר שמריהו – אנחנו נרגשים להציג בפניכם את אינדקס העסקים החדש של שרון און ליין – האינדקס הדיגיטלי הראשון בשרון!

אם יש לקח אחד חד וברור שלמדנו כולנו בתקופת הקורונה בפן הכלכלי, היא שכל עסק, לא חשוב מה גודלו, חייב להיות נוכח בזירה הדיגיטלית. בחזון של שרון און ליין הצבנו לעצמנו יעד מרכזי: להיות מנוע צמיחה לעסקים המקומיים בהם גם חנויות הרחוב, נותני השירותים השונים, עורכי דין, רואי חשבון, רופאי שיניים, מטפלים ועוד. אנו מאמינים כי בכוחנו כקהילות בערי השרון לתמוך האחד בשני בעת הקורונה ובכלל. מתוך חשיבה זו הקמנו את אינדקס העסקים של שרון און ליין.

האינדקס פותח על ידי מוחי התוכן הדיגיטלי הנמנים על צוות שרון און ליין, תוך מתן דגש על פרמטרים של קידום במנועי החיפוש השונים המקנים לו כוח הולך וגובר ברשת. האינדקס מאפשר לכל עסק בהרצליה, רעננה, רמת השרון וכפר שמריהו לקבל דף אינטרנט משלו – עם טקסט, לוגו, תמונות, כפתורי וואטסאפ, טלפון ועוד! 

שימו לב: לרגל ההשקה החלטנו כי בכל קטגוריה יתפרסמו בשנה הראשונה מקסימום 10 עסקים. ההצטרפות היא על בסיס כל הקודם זוכה, כאשר עם הגעה ל-10 בעלי עסק בתחום לא ניתן יהיה להצטרף לאינדקס בשנה זו.

לרגל ההשקה הרשמית ולמשך החודש הקרוב בלבד – 69 שקלים לחודש במשך 12 חודשים במקום 99 שקלים!

בעלי עסקים – אנו מזמינים אתכם להיות חלק מהכוח העולה של שרון און ליין – ולנסוק יחד אתנו למעלה. לפרטים נוספים מלאו את הטופס – ואנו ניצור קשר בהקדם!

קטגוריות פרסום לדוגמה:

נדל"ןטיפול רגשיעורכי דיןקייטרינג והסעדה, סדנאות

יש לכם קטגוריה חדשה ואתם מעוניינים להיות ראשונים? צרו קשר עם נציגי המכירות שלנו!