אתר "שרון און ליין" ממשיך לעזור לעסקים המקומיים והיום עם דנה הרשקוביץ קשה – מאמנת מוסמכת, יועצת ארגונית ומרצה בכירה בשיטת NLP. מעוניינים להשתתף גם? כיתבו לנו לדוא"ל: sharon@sharonline.co.il

שרון יונתן

מיקום:  רחוב בורכוב, נווה עמל, הרצליה

בעלים: דנה הרשקוביץ קשה

שנת הקמה: 2001

מספר עובדים: 1

מה מוכרים אצלנו? מרכז Move Your Mind – אימון, NLP התפתחות אישית – כולל בית ספר ללימוד NLP ולהכשרה והסמכה של מנחים ומטפלים ב- NLP (תעודה בין לאומית) וכן קליניקה שבה אני מנחה ומאמנת אימון אישי, אימון עסקי ואימון זוגי.

השלם, משבר הקורונה היה עבורי: הוכחה נוספת עד כמה חשובים חוסן מנטלי ורגשי וכמה כלי האימון וה-NLP שאני מלמדת בקליניקה ובמכללה ל- NLP תורמים לחוסן זה וחשובים לכל אדם ולאיכות החיים שלנו.

מדוע כדאי לקנות אצלי? אני יודעת ליצור קסם, שמאפשר למונחים ולסטודנטים להשיג במהירות את המטרות שלהם, ללמוד ולהטמיע לחייהם כלים עוצמתיים שעושים שינוי מהיר, להשתחרר מחסמים, מכאב פיזי ורגשי ולעוף הכי גבוה שהם בוחרים.

החלום העסקי שלי: להנחיל את הגישה ואת הטכניקות העוצמתיות של ה- NLP וכלים נוספים שאני משתמשת בהם בהנחיה, לכל בית בישראל כך שמשפחות, הורים, ילדים ובני זוג יחוו יותר רוגע, בטחון, אהבה, בריאות ושמחה.

הסלב הכי מפורסם שקנה אצלי? מתאמנים וסטודנטים רבים שמגיעים למרכז "Move Your Mind” הינם מהמובילים בתחומם ומוכרים גם באמצעי התקשורת וברשתות החברתיות. אני שומרת על פרטיותם כפי שאני שומרת על פרטיותם של כל המתאמנים והסטודנטים במרכז. האתיקה המקצועית היא נר לרגליי.

המוטו שלי בעסקים הוא: קודם כל להיות בני אדם – בסופו של דבר הכל זה מערכות יחסים, גם ובעיקר ב"עסקים".

המוטו שלי בחיים הוא: הכל מתחיל בתוכי- העולם רק משקף לי את מה שבתוכי. לכן חשוב להשקיע ב- WELL BEING שלנו, לחיות טוב בבית הפנימי שלנו ולבנות עם עצמנו ועם אחרים מערכות יחסים המושתתות על אהבה ותקשורת בריאה כדי לחיות מתוך איכות חיים, בריאות ושמחה.

להשתתפות במדור:

sharon@sharonline.co.il


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן