סיור קצר ברחוב אחד בהרצליה פיתוח ושלט נוגע ללב של מנהלת סניף "קופיקס" מספרים את הסיפור כולו. גם סטייק האוס ואתניקה נסגרו

שרון יונתן

סיור קצר ואקראי באזור התעשייה הרצליה מלמד עד כמה מגפת הקורונה הותירה את השפעתה, בעיקר על עסקי האוכל. קחו למשל את רחוב הסדנאות, שרק לאחרונה עבר מתיחת פנים. שלושה עסקי אוכל וחנות נוספת נסגרו בו בחודשים האחרונים, כולם ברדיוס של 30 מטרים.

הידועה מביניהם היא מסעדת ג'פניקה (בתמונה למעלה) שעומדת שוממת ונעולה. הכסאות הפוכים על השולחנות ובחוץ אין שלט שיבשר לקהל לקוחותיה האם נסגרה סופית או זמנית. צמוד אליה סניף של "דסקלידס" שוקולד בלגי, שסגור גם הוא. שם השאירו פתק על החלון "סגרנו. תודה לכולם. אנו זמינים בסניף אבן גבירול בתל אביב". מספר ניסיונות להשיג אותם לא צלחו.

בצד שני של הכביש אנו מוצאים את מסעדת STEAK HOUSE שבישרה לקהל לקוחותיה שעברה למתחם פולג בנתניה. בצמוד אליה חנות בשם THE PRINT HOUSE שנסגרה וכעת בעל נכס מחפש משכיר חדש.

סטייק האוס בהרצליה נסגר ועבר לפולג נתניה
מסעדת STEAK HOUSE ברחוב הסדנאות

לא הרחק משם, ברחוב אריה שנקר, גילינו עוד שני עסקי אוכל סגורים. האחת היא מסעדת אתניקה שעל דלתה שלט מתאריך הסגירה, ה-15 למרץ, ובו נכתב: "עקב הנחיות משרד הבריאות המסעדה סגורה עד הודעה חדשה. נשוב לפעילות בהקדם האפשרי".

בצד השני של הכביש עומד מיותם סניף קופיקס שעל דלתו כתבה הדס: "היה לי העונג להכיר ולשרת אתכם במהלך השנתיים האחרונות. אתם תהיו חסרים לי המון. לצערי סוגרים את הסניף. הייתם לי כמו משפחה. אוהבת המון".

אתניקה הרצליה נסגר
מסעדת אתניקה. עדיין לא נפתחה

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן