בית הספר קרית יערים: קרן אגו-פרץ מונתה למנהלת בית הספר

קרן תחליף בתפקיד את אתי שיק שעזבה לאחר שמונה שנים. אתמול אמרה: "אני מודה ומברכת על הזכות שניתנה לי להוביל את קהילת בית ספר קרית יערים ונרגשת מאוד עם כניסתי לתפקיד"

שרון יונתן

מנהלת חדשה לבית הספר היסודי "קרית יערים" במערב העיר: קרן אגו-פרץ מונתה למנהלת החדשה והיא תחליף בתפקיד את אתי שיק שעזבה לאחר שמונה שנות ניהול בית הספר.

קבוצת ז'אן שיווק נדלן מחפשים דירת 4 חדרים? צורי ונעמי

קרן אגו-פרץ (בתמונה, נשואה ואם לארבעה, מתגוררת בכוכב יאיר) החלה את דרכה במערכת החינוך לאחר הסבה מקצועית מעריכת דין. היא בעלת תואר ראשון במשפטים ומדעי המדינה, תואר שני במשפטים ובוגרת התוכנית להכשרת מנהלים מטעם משרד החינוך ומכון "אבני ראשה".

בעירייה מציינים כי קרן ביצעה שורה של תפקידי ריכוז וניהול בבתי הספר והובילה צוותים מקצועיים וחינוכיים שונים. תחומים עיקריים אותם קידמה הינם פיתוח פדגוגיה חדשנית בשילוב כלים דיגיטליים וסביבות למידה מגוונות וכן יצירת חיבור משמעותי בין באי בית הספר והקהילה.

קרן אגו-פרץ צוטטה בדף הפייסבוק "חינוך ברמת השרון": "בתפיסתי החינוכית אני מאמינה בראייה הוליסטית של כל אחד מבאי בית הספר, בהכרת עולמם האינטלקטואלי והרגשי של כל תלמיד ותלמידה ובטיפוח תחושת שייכות אמיתית ויצירת אוירה מקרבת ומאפשרת. אני מאמינה בפיתוח מיומנויות חברתיות ובחינוך למעורבות חברתית ועשייה למען רווחתו של האחר ושל החברה. כל זאת תוך אמונה מלאה בצוות החינוכי ובעשייתו המשמעותית ובשיתוף פעולה מלא עם הורי התלמידים וקהילת בית הספר. אני מודה ומברכת על הזכות שניתנה לי להוביל את קהילת בית ספר קרית יערים ונרגשת מאוד עם כניסתי לתפקיד".


להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

 

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.