בסוף השבוע נערך בביתה של דוברת וייזר ברמת השרון ערב תמיכה במירית רגב, תושבת הרצליה, שילדיה מיה ואיתי נחטפו לעזה במהלך מסיבת נובה ב"רעים".

מירית, מיה ואיתי הקדימו את שובם מטיול במקסיקו שם חגגו יום הולדת 50 למירית, מיה, שרצתה להיות נוכחת במסיבה, לקחה גם את אחיה.  הם נחתו בישראל ומיהרו למסיבה שהפכה לזירה מרכזית בשבת השחורה.

במהלך ערב התמיכה, נערך טקס הפרשת חלה, וכולם נשאו תפילה והביעו תקווה לשובם של כל החטופים. את הערב יזמה וארגנה חברת המועצה וייזר, והשתתפו בו למעלה מ-100 נשים.

הפרחת בלונים. צילום: סיגל איילנד

הפרחת בלונים. צילום: סיגל איילנד

באחד הראיונות אמרה מירית כי מה שיש לה בלב יצר "לא חור אלא בור"  וכי הם חיים "בסיוט מתמשך". היא ציינה כי הבית ריק, אין לה את מי להעיר בבוקר, למי לעשות כביסות אין מריבות בבית ושולחן הקידוש בליל שישי. לדבריה, היא יודעת שהם לא כפי שהיו וכל דקה שעוברת פוגעת בנפש שלהם.

יפעת שאשא ביטון ודוברת וייזר. צילום: סיגל איילנד

יפעת שאשא ביטון ודוברת וייזר. צילום: סיגל איילנד

הערב המרגש לווה בשירה ובתקווה למען החזרת כל החטופים, קשירת סרט צהוב על היד והפרחת בלונים צהובים, מירית ואימא שלה הפריחו כל אחת שני בלונים כשעל כל אחד מהם ברכה למיה וברכה לאיתי. לערב הגיעה גם ח"כ יפעת שאשא ביטון, שנשאה דברים.

"זה היה ערב מרגש שבו הפרשנו חלה, הופרחו בלונים צהובים ושרנו מתוך תקווה מלאה. זה היה ערב שבו שוב הזכרנו לעצמנו כמה עוצמה וכוח יש במעגל הנשי".

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים
מירית רגב בערב התמיכה. צילום: סיגל איילנד

מירית רגב בערב התמיכה. צילום: סיגל איילנד


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן