זהו סיפור עצוב על ארבעה חברים טובים שרק רצו לרקוד: תומר שגב מהרצליה, יניב אנטוניו מסיאס מונטנה ובת זוגו איבון רוביו מכפר סבא ודן בן חמו מרעננה. את הסיפור הזה הפך לשיר עם קליפ חברם הטוב, ידעאל חזן, בן 28 מרעננה, מאמן מנטלי ויוצר.

יחד נדליק את האור. חנוכה 2023. פרטים על הדלקת הנרות והפעילוית בעיר, באתר ובפייסבוק של העירייה

סצנת הטראנס הישראלית, שהארבעה היו חלק ממנה, אבלה מאוד בימים אלה על האובדן הגדול של רבים כל כך מחבריה. "יחי החופש והטראנס, אנחנו עוד נחיה לנצח", הוא משפט מפתח בקליפ.

"החלטתי שאני רוצה להנציח אותם. להשאיר את החיים ואת אהבה שלהם בעולם. לפזר קצת מהאור שלהם עלינו ובין היתר גם לרפא את הנפש. וכך נוצר השיר", מסביר ידעאל.

חשוב לו להקדיש את יתר המלל מטעמו בכתבה לחבריו הטובים.

תומר שגב

"תומר הוא הראשון שנודע לנו כי הוא נרצח. הרקולס, בחור שספורט זרם בעורקיו ועם זאת היה יודע לשלב באורח חיים המסודר שלו הנאה, פאן וחברים. זה היה בחור שהפיל כל בחורה מהרגליים, אני לא חושב שיש לי ידידה אחת שלא ראתה אותו ולא חפרה לי שאכיר בניהם. כזה היה, צ'ארמר. הוא לא היה צריך לנסות להיות במרכז השולחן כדי שיהיה במרכז. מספיק שהיה והאנרגיה שלו הייתה מורגשת בכל המקום שנמצא".

דן בן חמו

"עם 'חמו' היה לי את הקשר הכי טוב מבין ארבעתם. בחור קומי עם טיימינג של חוסר טאקט ונפילות מושלם, שלפעמים היה נראה שעושה את זה בכוונה. מי שהכיר לי את מוזיקת הראפ וגרם לי להתאהב בה. בחור רציני שהעבודה הייתה כל עולמו. אני זוכר איך הוא סיפר לי שהוא לומד מנהל עסקים בפתוחה כדי להתכונן להיות מנכ"ל בעתיד.

יחד נדליק את האור. חנוכה 2023. פרטים על הדלקת הנרות והפעילוית בעיר, באתר ובפייסבוק של העירייה

"הבחור היה מנהל אזור בקרולינה למקה, המצטיין שבניהם, יצירתי, חריף. רצה להקים בית בישראל יותר מכל. והאמין בי מתחילת הדרך שאצליח. המוזיקה הייתה מקום המפלט שלו והקשר עם אנשים מה שהפך אותו לבחור חי.

יניב אנטוניו מסיאס מונטנה

"לא משנה מה היה עובר, הוא תמיד היה שמח. ולא שמחה כזאת מאולצת, אלא משהו אמיתי שהוא חי בנפש. אם היית נמצא לידו, היית מחייך, לא רק בגלל שהוא מצחיק, שטותניק ומעלה מצב רוח מצוין. זה היה משהו בו שרק הקרבה אליו הייתה גורמת למצב רוח שלך להשתפר.

"אבא של עמנואלה שהייתה כל עולמו. אני זוכר איך הוא התרגש שהיא עלתה לכיתה א'. ביחד עם איבון אמא של אביאל בנו ביחד תא משפחתי בריא ומאושר".

איבון רוביו

"בת זוגו של אנטוניו שנתיים, הכניסה לחיים שלו המון אור וביחד הם נתנו לנו הצצה לאיך נראית זוגיות בריאה. איך למרות מעלומות החיים, אפשר לקום וליצור משהו יציב. אמא של אביאל ובשנתיים האחרונות גם של עמנואלה סופרמנית – סטודנטית, עובדת בחצי משרה וגם אמא. מצחיקה, חכמה ואני מצטער שלא ישבתי איתה יותר בין לבין בתספורות".

(סיוע בהכנת הכתבה – אסף אמר, הרצליה העיר שלי)


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן