אלפי תושבי רעננה ליוו היום (שלישי, 14.11) בדרכו האחרונה את בן העיר, סמ"ר רועי מרום ז"ל, שנהרג ברצועה.. רועי, בן 21, שירת כמפקד כיתה בגדוד 906, לוחם בסיירת חרוב.

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

שיירת ההלוויה יצאה מבית המשפחה, בליווי אלפי תושבים, שיצאו לרחובות העיר עם דגלי ישראל  לאורך מסלול ההליכה עד לבית העלמין.

סמ"ר רועי מרום ז"ל

סמ"ר רועי מרום ז"ל. צילום: דו"צ

רועי ז"ל גדל והתחנך ברעננה, למד בבית הספר היסודי "ברטוב", חטיבת הביניים "יונתן" ותיכון "מטרווסט", והיה בוגר שבט הצופים "אופק" כמדריך ומרכז צעיר.

ראש העירייה רעננה, חיים ברוידא, ספד לו: "הלב נשבר על נפילתו בקרב של בן העיר, מלח הארץ, ממשפחה ותיקה וערכית בעיר. אין מילים ואין נחמה לנוכח האובדן העצום והשבר הגדול על לכתו של רועי ז"ל".

מתיכון "מטרווסט" שבו למד רועי ז"ל נמסר כי "רועי, בוגר כיתת נחשון 2020, גילם בחייו את האיזון המושלם בין חיוניות, שובבות נעורים, שמחת חיים למחויבות, התנדבות, מנהיגות וערכיות בלתי מתפשרת. בכל מקום שנגע בו כתלמיד מצוין, כנער חושב ויצירתי, כמדריך בצופים, כמוביל מעודדי קבוצת הכדורסל , כמנהיג במועצת תלמידים הבית ספרית הוא היה ציר מרכזי, חשוב ועניו כאחד. רועי מרום שלנו לא ישוב. אנו מלאי כבוד על הזכות להכיר ולהוקיר לעד את זכרו".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן