שר המשפטים יריב לוין הגיע אמש (שני, 2.10) יחד עם שורה של חברי כנסת ושרים מהליכוד למפגן תמיכה נוסף בעבריין רפי קדושים, הפעם בסוכה שלו. קדושים עומד בראש רשימה הליכוד בבחירות המקומיות בהרצליה – שיתקיימו בסוף החודש.

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

"כל מי שרוצה לחזק את הליכוד ואת ראש הממשלה שלנו בנימין נתניהו, יש רק דרך אחת לעשות את זה – להצביע מחל, ובמקרה של הרצליה להכניס את רפי ואת כל הרשימה המצוינת הזו", אמר לוין.

חוץ משר המשפטים הגיעו לאירוע גם שר האנרגיה ישראל כץ, שר התרבות והספורט מיקי זוהר, השרה לקידום מעמד האישה מאי גולן, שרת ההסברה גלית דיסטל אטבריאן, השרה להגנת הסביבה עידית סילמן וחברת הכנסת קטי שטרית. השר זוהר הוסיף לדברי השבח של לוין ואמר כי "אין מתאים מרפי קדושים להוביל את הרשימה".

כזכור, בחודש שעבר, בזה אחר זה הגיעו ל"אולמי אמדו" בהרצליה שורה ארוכה של שרים וחברי הליכוד כדי לתמוך בקדושים, שריצה בעבר ארבעה עונשי מאסר אחרי שהורשע במעשי אלימות, חטיפה וסחיטה ועסק בניכיון צ'קים בשוק האפור. שמו כבר נקשר בעבר עם חלק מבכירי המפלגה לאחר שכמה מהם – בהם שר המשפטים לוין והשר במשרד המשפטים דודי אמסלם – הגיעו לאירוע בביתו בחג פורים האחרון.

קדושים פקד מאות בני אדם למרכז הליכוד בהרצליה וכך השתלט על הסניף ותפס מעמד במפלגה.

חברת הכנסת, מירב בן ארי, שהתייחסה לעניין כתבה ברשת הטוויטר: "התלבטתי אם לצייץ  בעניין המשולש המסוכן הזה של קדושים, ליכוד ומועצת העיר הרצליה. אני נזהרת אבל בסוף הזהירות היא פריבלגיה ששמורה רק לאזרחים, אני נבחרת ציבור ויש לי אחריות. אני עוברת על הפיד ורואה אנשים, שופרות ועיתונאים שספק אם אי פעם ביקרו בעיר מצייצים את עצמם לדעת על קדושים, כעבריין שהשתקם ואף משווים אותו לראש הממשלה לשעבר אולמרט וזה פשוט טירוף. התמיכה של הליכוד בריצה למועצת העיר של עבריין מורשע שסחט, תקף, השפיל, איים, הפך את חייהם של אנשים תמימים לסיוט ובהמשך לתת לו אפשרות לשבת בכל מוקדי קבלת החלטות בעיר(אחרי שכולם יודעים מה ה"יכולות" שלו) זה מטורף! ולא, זה לא קשור לימין ושמאל! אלו החיים של אזרחים טובים שנמצאים בסכנה. רבים מסתכלים, חוששים ולא מעזים לדבר. התמיכה של בכירי הליכוד ובראשם שר המשפטים היא התנהלות מאפיוזית, אין לי מילה אחרת וזו, אם כל המחלות של שיטת הפריימריז. עשר שנים ניהלתי מרכז לנוער בסיכון בעיר, לפני כן התנדבתי 4 שנים במרכז דומה, הנזק שהמשפחה הזו עשתה לתושבי העיר הוא בלתי הפיך. בחירה ותמיכה ברשימה הזו היא אסון, אין לי מילה אחרת".

חזקים ביחד. לנדוור

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן