בין החותמים על העצומה הקוראת להקלה בתנאי מאסרו של עמירם בן אוליאל, הרוצח מדומא שאחראי למותה של משפחה בת 3 נפשות, נמצא גם המשנה לראש עיריית הרצליה, אלעד צדיקוב. בפוסט חריף שפרסם ראש העירייה, משה פדלון, בעקבות החתימה, הוא כתב בין היתר: ערב יום הכיפורים אני מגנה בתוקף את חתימתו של חבר המועצה אלעד צדיקוב על המכתב התומך בזכויות הרוצח הנפשע מדומא. בחתימתו הוא ביזה את ערכי העיר שלנו, ציונית ליברלית ואוהבת אדם".

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

בפוסט שב והדגיש פדלון את דבריו בראיון הבלעדי ל"שרון אונליין" לפיהם הקואליציה העתידית לא תכלול גורמים קיצוניים ובעלי רקע פלילי. "אני באמת אדם מאד סובלני לדעות שונות, אבל עד פה, לא בשם הרצליה.
צדיקוב אינו אדם פרטי והפעם לא מדובר בתעמולה פרטית שלו", כתב ראש העירייה.

העצומה וחתימתו של אלעד צדיקוב

פדלון, שכבר השעה בעבר את צדיקוב מתפקידו בגין התבטאויותיו, מסביר בפוסט כי בשלב זה, לא יפטר אותו. "כיוון ונותר חודש בלבד ליום הבחירות, אין בכוונתי לנקוט בצעד פופוליסטי ולפטר אותו. כזכור עשיתי זאת כבר בעבר. אני סמוך ובטוח שתושבי הרצליה יבחנו היטב מי מייצג את ערכיהם לפני הבחירות הקרובות. אגיד שוב – את הקואליציה הבאה ארכיב אך ורק מסיעות מתונות", סיכם פדלון.

בתגובה לפוסט כתב צדיקוב: אינני תומך בשחרור אף רוצח! יהודי וערבי כאחד! מעולם לא תמכתי ולעולם לא אתמוך! חתימתי הייתה להשוות את תנאי מאסרו כמו לכל רוצח אחר. כדאי וראוי לקרוא את התוכן, לפני שמעלים תוכן. ערב יום הכיפורים, יש לחשוב פעמיים לפני שמלבים ומשתפים פעולה להוצאת שם רע על אדם. אני תומך ברצח?!".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן