הרצליה הכתומה: תלמידי כיתות ה' עד י"ב חוזרים ללמוד רק בזום

החל ממחר, יחזרו תלמידי שכבות ה' עד י"ב ללמוד רק באופן מקוון וזאת עד אשר תחזור הרצליה להיות עיר צהובה. כדי שזה יקרה צריכה הרצליה לרדת מתחת לציון 6 בתוכנית הרמזור. ביממה האחרונה נוספו בהרצליה 30 נדבקים

שרון יונתן

תלמידי הרצליה בשכבות ה' עד י"ב משלמים את מחיר הפיכתה של העיר לכתומה בתוכנית הרמזור והחל ממחר (שלישי) יחזרו ללמוד רק באופן מקוון בזום.

טלי למדן יועצת נדל"ן

הודעה ברוח זו קיבלו לפני זמן קצר הורי ותלמידי השכבות האלו שלצערם לא יזכו בתקופה הקרובה לראות את בית הספר. זה יקרה כמובן רק אם הרצליה תחזור להיות עיר צהובה. מי שימשיכו ללמוד רגיל הם ילדי הגנים, תלמידי כיתות א' עד ד', כיתות מב"ר ואתגר, כיתות החינוך המיוחד, קידום נוער, ארז מפתן, בית ספר דור ודרך הגלים.

הרצליה נמצאת גם היום, יום שלישי ברציפות, על ציון 6.1 בתוכנית הרמזור, כאשר ציון של עיר כתומה עומד על 6 ומעלה. ברגע שתרד מתחת לציון 6 תיחשב הרצליה לצהובה והלימודים בשכבות ה' עד י"ב יחזרו למתכונת הרגילה שהייתה עד היום.

קל זה לא יהיה, בטח לא לאור נתוני התחלואה ביממה האחרונה, בה נוספו בהרצליה 30 נדבקים ומספרם מפרוץ המגפה עומד על 2,183, כאשר מספר החולים הפעילים החליף קידומת וקפץ היום ל- 201 לעומת 190 אתמול.

ביממה האחרונה בוצעו בקרב תושבי הרצליה 847 בדיקות קורונה (2.7% חיוביים), כאשר מספר המחלימים עלה ל- 1,943. מספר התושבים הנמצאים בבידוד זינק ביממה האחרונה ל- 1,353 לעומת 1,259 אתמול. מספר הנפטרים בהרצליה עומד על 39.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

One thought on “הרצליה הכתומה: תלמידי כיתות ה' עד י"ב חוזרים ללמוד רק בזום”

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.