הקורונה נעלמה , המתרחצים חזרו – וביום רביעי חוזרים גם המצילים

עוד יומיים זה קורה: עונת הרחצה בחופים נפתחת באופן רשמי. עיריית הרצליה ממליצה לציבור על חוף אכדיה צפון, שם הכיסאות כבר מחכים לכם במרחק של 2 מטר זה מזה

שרון יונתן

לאחר שכבר ימים ארוכים חופי הים עמוסים במתרחצים, בעוד יומיים (רביעי) תיפתח סוף סוף רשמית עונת הרחצה בהרצליה והמצילים יחזרו לסוכות ההצלה.

לא עוד חלומות רעים ומחשבות מפחידות - מרכז מתחברים

עיריית הרצליה הודיעה היום כי עונת הרחצה תיפתח בכל חופי הרחצה המוכרזים בהרצליה: חוף הכוכבים (הדרומי), אכדיה דרום (הנכים), אכדיה מרכז, אכדיה צפון, נוף ים, כאשר ההפרדה בחוף הנפרד תחל ב-28 למאי. עונת הרחצה תימשך עד ה-28 לאוקטובר.

בעיריית הרצליה ציינו כי כל החופים פועלים על פי מתווה משרד הבריאות ובכל זאת חוף אכדיה צפון (חוף המעליות) יפעל כחוף המותאם לכללי ההתנהלות בזמן הקורונה, על פי מתווה ראש העירייה, מקומות הישיבה המוסדרים בו מסומנים (בתמונה), מתוך שמירה על מרחק של 2 מ' ביניהם.

בחופים המוכרזים מוצעים למבקרים שירותי הצלה, מקלחות חוף, שירותים, ברזיות, שירותי תחזוקה, עזרה ראשונה ושירותי פיקוח עירוני. בכל מתקני השירותים יהיה אלכוג'ל והם ינוקו מדי שעה. על פי הנחיות התו הסגול, המקלחות והמלתחות יישארו סגורים, כמו גם העסקים לאורך החופים.

 
שעת פתיחת הפעילות בחופים היא 7:00 בבוקר ושעת הסגירה משתנה לאורך העונה. פרטים על שעות הפעילות של המצילים ניתן למצוא באתר העירוני. שלושת חופי אכדיה מונגשים לבעלי מוגבלות ומוצעים בהם כיסאות צפים לנכים שניתן להיכנס איתם למים בלוויית מלווה. בחוף אכדיה צפון מותקנת מעלית ובמקום יש חניית נכים מוסדרת. דרומית למרינה פועל חוף הגולשים המוגדר כחוף לכלי שיט לא ממונעים – גלשנים וסאפים.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" הרצליה לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רמת השרון לחץ כאן

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" כפר שמריהו לחץ כאן

להצטרפות לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

להצטרפות לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.