בשורה לתושבי שכונת עלייה בכפר סבא כאשר עבודות שדרוג צומת עלייה (מפגש הרחובות טשרניחובסקי-בן יהודה) וכן מערך הניקוז בשכונת עלייה יוצאים לדרך.

לנדוור. סניף רמת השרון מתחדש ואתם נהנים מהטבה מיוחדת! ספרו לי עוד>>

במסגרת העבודות, כבר בימים אלה מתחילה העירייה בביצוע עבודות תזמון זמני רמזור מחדש של הרמזורים בצומת עלייה. העבודות  מבוצעות בהתאם לביקושים ועומסי תנועה בצומת וכוללות השלמה של הצבת חיישנים. מטרת עבודות אלה למנוע עומסי תנועה באזור, בעיקר בשעות שיא.

מדובר, כאמור, בשלב ראשון של שדרוג צומת עלייה, בהתאם לתוכנית עבודה רב שנתית לשדרוג המרחב הציבורי בעיר כולה, כאשר בהמשך.

עם סיום עבודת התזמון מחדש של הרמזורים בצומת (שיבוצעו באופן זמני עד לגמר שלבי העבודה הבאים) של הרמזורים בצומת, יחלו עבודות לשדרוג והתקנת מערך ניקוז חדש בשכונת עלייה, שיתבצעו על ידי החברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא. עבודות הניקוז שיבוצעו הן השלב השלישי והאחרון בשיפור מערכת הניקוז בשכונת עליה. שיפור שמנע הצפת עשרות בתים כפי שהיה לפני שדרוג מערכת הניקוז. השלב השלישי ייתן מענה גם להצפות שמתרחשות מנגר עילי בגשמים בצומת עליה.

התמרורים החדשים בצומת עלייה. צילום: עיריית כפר סבא

התמרורים החדשים בצומת עלייה. צילום: עיריית כפר סבא

בתום עבודות אלה, יחל שלב שני של שדרוג צומת עלייה, במסגרתו תבצע העירייה שינויים גאומטריים בצומת, על מנת לאפשר בטיחות להולכות והולכי הרגל במקום ותנועה זורמת, שלאחריהם יבוצעו שינויים נוספים בזמני הרמזורים – כך שעומסי התנועה באזור יופחתו ויותאמו לשינויים והעבודות שבוצעו.

ראש העיר, רפי סער: "העבודות בצומת עלייה יקלו על הנוסעים ובאי האזור, ישדרגו את בטיחות הנהגים והולכי הרגל ויקלו על זרימת התנועה".

מתחברים המרכז לטיפול רגשי

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן