המגרשים מדשא סינטטי, בחלקו הדרומי של הספורטק בהרצליה, הוקמו בהשקעה של ארבעה מיליון שקלים וייקראו על שמו של אחד משדרי הספורט הטובים בתולדות המדינה

 

שרון יונתן

בתמונה: טקס חנוכת המגרשים. צילום: דוברות עיריית הרצליה

לרשת פרח לחינוך מיוחד דרושות סייעות. לחצ.י. לפרטים

בשורה טובה לחובבי הכדורגל והקט רגל בהרצליה: שני מגרשי הקט רגל החדשים בספורטק נחנכו אתמול ובקרוב יעמדו לשימוש תושבי העיר.

המגרשים ייקראו על שמו של מאיר איינשטיין ז"ל, מגדולי שדרי הספורט במדינה, שנולד, גדל וגר בהרצליה והלך לעולמו לפני ארבע שנים בגיל 65. בטקס חנוכת המגרשים אמש השתתפו ראש העירייה משה פדלון, סגן ראש העירייה ומחזיק תיק הספורט עופר לוי, ובני משפחתו של מאיר איינשטיין: אלמנתו אולי (אוליביה) ואחיו עמי.

שני המגרשים החדשים מדשא סינטטי, הנמצאים בחלקו הדרומי של הספורטק, נבנו בחודשים האחרונים על ידי החברה הכלכלית לפיתוח הרצליה בהשקעה של 4 מיליון שקלים. המגרשים ישמשו את תושבי העיר וניתן יהיה להשכירם דרך אפליקציית השכרת מגרשי ספורט של עיריית הרצליה. עלות השכרת מגרש: 200 שקלים לשעה וחצי.

צילום: דוברות עיריית הרצליה

צילום: דוברות עיריית הרצליה

מגרשי הקט הרגל החדשים בספורטק

ראש העירייה, משה פדלון, אמר בטקס: "מי היה מאמין שרק לפני מספר שנים המקום שאנו עומדים בו היום היה אתר נטוש עם ערמות פסולת וביצות. אנחנו ממשיכים כל העת לפתח את התשתיות בעיר ולמנף את הפיתוח העירוני, ללא לאות, גם בשנה מאתגרת שכזו. המגרשים החדשים הם עוד צעד למען התושבים והתושבות שוחרי הספורט והפנאי, שנאלצו לשבת בבית שבועות רבים".

עופר לוי, סגן ראש העירייה ומחזקי תיק הספורט, אמר: "אני מתרגש ושמח לחנוך את מגרשי הדשא הסינטטי. תושבות ותושבי העיר ייהנו ממתקן ברמה גבוהה. אנו נמשיך לעודד ספורט לכל התושבים".

מתחברים. קבוצות קיץ לכישורים חברתיים במרכז מתחברים. לפרטים נוספים: 077-2070028

בנוסף, נחנכה בספורטק תערוכת מיצגים שחושפים באמצעות תצלומים, תרשימים וטקסטים, את מאחורי הקלעים של הראייה התכנונית והאדריכלית של הספורטק, הרעיונות, החזון, ולבסוף גם ההגשמה והבנייה. המיצגים מוצבים בשדרה המרכזית של הספורטק.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן