אלי רבי, מאמן נבחרת הנשים בכדורסל ומי שזכה בתארים רבים, נענה להצעתן של אורנה אוסטפלד ורחל אוסטרוביץ"'. רבי: "רמת השרון זו לא עוד קבוצה. כבר שנים אני רוצה לעבור לתחום הניהול בספורט"

שרון יונתן

לאחר שבמשך שנים היו יריבים ספורטיביים עיקשים משני צידי המגרש, מעתה הם יהיו באותו צד: אלי רבי קיבל את הצעתן של אורנה אוסטפלד ורחל אוסטרוביץ' לקחת על עצמו את זכויות הניהול של קבוצת הנשים בכדורסל א.ס. לכן רמת השרון, כפי שפירסמנו אמש לראשונה בדף הפייסבוק של "שרון און ליין".

מדובר בהתפתחות מעניינת ביותר של הימים האחרונים וזאת לאחר שלפני שבועיים הודיעה עו"ד דליה בושינסקי כי היא מוותרת על זכויות הניהול שהועברו לה. אוסטפלד ואוסטרוביץ' פנו לאלי רבי שערך מספר בדיקות והחליט להיענות לאתגר.

רבי (בתמונה עם אוסטפלד), מאמן נבחרת הנשים בכדורסל, הוא אחד המאמנים הוותיקים והמעוטרים בכדורסל הנשים לאחר שזכה עם אליצור רמלה ומכבי אשדוד בחמש אליפויות ושלושה גביעי מדינה.

הוא החל את דרכו בבני יהודה- בית דני, כשטיפח עם אשתו אריאנה, שחקנית עבר, את מחלקת הכדורסל (בנות ובנים). קבוצת הבוגרות שלה הפכה איתו לקבוצת צמרת בליגת העל, ובשנים האחרונות השניים הקימו ועדיין מנהלים מחלקת כדורסל ביישוב בו הוא מתגורר, גני תקווה, אותו הוא מגדיר כאחד מהפרויקטים החשובים והיקרים לליבו.

רבי מסביר מדוע החליט לקחת על עצמו את ניהול הקבוצה: "רמת השרון זו לא עוד קבוצה. מעבר לזה, כבר שנים אני רוצה לעבור לתחום הניהול בספורט. עשיתי כמעט הכל בכדורסל נשים, את זה עוד לא, ועכשיו אני יכול להשפיע ממקום אחר. חבל רק שזה קורה בנסיבות כאלה, כאשר שתי הנשים שתרמו לענף יותר מכל אחד אחר, שאני מלא הערכה לפועלן, בחרו לסיים את דרכן בקבוצה".

אוסטרוביץ' אמרה אמש: "אחרי שנים של היכרות חשבנו שהוא מספיק רציני כדי להבין בדיוק את כל הקשיים, כמו גם את העובדה שהוא מקבל קבוצה עם עבר מפואר ועתיד לא ברור. עכשיו הוא יקבע איך ייראה העתיד".

למרות שמעולם לא אימן ברמת השרון, אוסטפלד ואוסטרוביץ' שמרו במשך שנים על יחסי כבוד הדדי והערכה מול רבי. "למרות שלא על הכל הסכמנו", אומרת אוסטפלד, "היה לנו ברור שאנחנו באים ממקום של אהבה לכדורסל נשים. איתו תמיד היה לנו קשר אחר. מכבד. כמה שהוא סוער על המגרש, הוא סבלני וקשוב מחוצה לו, ואני מאמינה שהקבוצה בידיים טובות".

כרגע עסוק רבי בניסיון להעמיד קבוצה ואחד המועמדים לאימון הקבוצה הוא נמרוד מיטל, איתו עבד בעבר בקבוצות ובנבחרות. "אני מאוד מקווה שאלי יצליח להביא את דניאל קארש, צעירה מאוד מיוחדת ומוכשרת ברמות אחרות, ושרמת השרון תהפוך לבית שלה", ממשיכה אוסטפלד, "מעבר לזה הוא לא צריך עצות ממני. סללנו לו חתיכת דרך, והוא יודע שאם הוא יצטרך משהו, בכל עניין, נעזור לו להמשיך לסלול".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן