עמותת הכדורסל של מכבי הוד השרון סיכמה השבוע על הסכם שיתוף פעולה מקצועי עם מועדון הכדורסל מכבי תל אביב והחל מהעונה שבפתח יפעלו מחלקת הנוער ובית הספר לכדורסל של הוד השרון בשיתוף פעולה ובהדרכת אנשי המקצוע של מכבי תל אביב.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

בהסכם שנחתם בין יו"ר הוד השרון עופר סולומון והמנכ"ל אייל המי לבין יו"ר מועדון הכדורסל מכבי תל אביב, עו"ד שמעון מזרחי ומנכ"ל מחלקת הנוער של מכבי תל אביב אלון בן זקן, סוכם על שיתוף פעולה נרחב בפן המקצועי, כאשר התל אביבים יתרמו מניסיונם הגדול כדי לקדם את מועדון הכדורסל של הוד השרון.

הקבוצות מהוד השרון ומתל אביב יקיימו במהלך העונה מפגשים של משחקי אימון ואימונים משותפים. המנהל המקצועי של בית הספר לכדורסל של מכבי תל אביב, ילווה את הצוות המקצועי של הוד השרון ויקיים במהלך העונה אימונים לדוגמא והשתלמויות מקצועיות לצוות האימון בהוד השרון. נקבע כי מאמני הוד השרון ייקחו חלק בהשתלמויות המקצועיות שעורכת מכבי תל אביב כבר לפני פתיחת העונה למאמניה וכמובן גם באלה שיתקיימו במהלך העונה.

שחקנים צעירים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב שיסיימו גיל נוער יופנו לחיזוק הקבוצה הבוגרת של הוד השרון בליגה הארצית, ושחקנים מצטיינים של הוד השרון יוכלו להתקדם ולעבור לשחק בקבוצות הצעירות המובילות של מכבי.

דגש מיוחד ייושם על פיתוח כדורסל הנשים. מכבי תל אביב פועלת בשנים האחרונות כדורסלנית העבר שירי גולד, אשר מפתחת את הכדורסל בקרב ילדות ונערות. בהוד השרון משחקות נכון להיום למעלה מ-150 שחקניות והכוונה היא לפעול יחד כדי להגדיל את מספר הבנות שיבחרו לשחק כדורסל. במהלך העונה יקיימו המועדונים טורנירים משותפים וכבר נקבע שבפסח יתקיים טורניר של קבוצות הנערות והילדות של שני המועדונים.

מועדון הכדורסל מכבי תל אביב ייעץ באופן שוטף בניהול המקצועי של מכבי הוד השרון ואף יקיים הרצאות מקצועיות להורים ולשחקנים בכל הנוגע לכדורסל בגילאים הצעירים. בנוסף לפן המקצועי, כל ילדי בית הספר לכדורסל של מכבי הוד השרון יבקרו במספר משחקי ליגה של מכבי תל אביב בהיכל מנורה מבטחים. ילדי בית הספר לכדורסל של מכבי הוד השרון יקבלו ציוד של מועדון הכדורסל מכבי תל אביב עליו מוטבע לוגו המועדון לצד הלוגו של מכבי הוד השרון.

לנדוור. סניף רמת השרון מתחדש ואתם נהנים מהטבה מיוחדת! ספרו לי עוד>>
עופר סולומון, עו"ד שמעון, מזרחי וליאור ארדיטי. צילום: יח"צ

עופר סולומון, עו"ד שמעון, מזרחי וליאור ארדיטי. צילום: יח"צ

יו"ר מכבי הוד השרון, עופר סולומון ציין: "אין לי ספק שהידע העצום של אנשי מכבי יתרום לחיזוק הצד המקצועי של מאמני הוד השרון ויקדם מקצועית את השחקנים הצעירים שלנו".

יו"ר מכבי תל אביב עו"ד שמעון מזרחי הוסיף: "הוד השרון זו עיר שמתפתחת בצעדי ענק עם אוכלוסייה צעירה שיש בה פוטנציאל עצום. זו אסטרטגיה של המועדון להשפיע על כדורסלנים צעירים ששייכים למשפחת מכבי בכל רחבי הארץ".

מנכ"ל מכבי הוד השרון אייל המי אמר: "אין לי ספק שהחיבור יביא לקידום הילדים ויתן להם השראה לשאוף למצוינות ולהגיע לרמות הכי גבוהות"

ומנכ"ל מחלקת הנוער של מכבי תל אביב, אלון בן זקן סיכם: "אחת המטרות של מחלקת הנוער במועדון הכדורסל מכבי תל אביב היא לעזור לפתח כדורסלנים צעירים בכל הארץ וליצור שיתופי פעולה מקצועיים. מכבי הוד השרון היא שם דבר בעיר, ואין לנו ספק שביחד נביא את הכדורסלנים הצעירים של מכבי הוד השרון לרמה הבאה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן