לאחרונה נערכה בעיריית רמת השרון פגישה בין ראש העיר ואנשי המפתח בעירייה לנציגי להב – לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל, אשר מאגדת ארגונים של עצמאים ובעלי עסקים.

מטעם העירייה נכחו בפגישה כאמור ראש העירייה אבי גרובר, כמו גם מנכ"ל העירייה, הגזבר, הדובר, מהנדסת העיר, מנהלת מחלקת לרישוי עסקים, מנהל אגף התרבות ומנהל אגף שפ"ע.

מטעם להב לקחו חלק בפגישה עו"ד רועי כהן, נשיא להב, אורן זיו, יו"ר להב רמת השרון כמו גם ליאור בר עוז ושאול חכם, חברי להב רמת השרון.

לפגישה היו מספר מטרות ובהן: הכרות בין הגורמים המובילים בעירייה לנציגי להב.

הכרה ב"להב" כגוף התומך בעצמאיים ברמת השרון וכן בקהילת העסקים המקומיים בעיר.

הצפת בעיות ומצב העסקים בעיר כפי שעולה מהשטח.

יש לכם רגישות? תתחברו לאתר הרווחה והחברה של ישראל!

בניית מערכת יחסים חדשה ויעילה בין הצדדים באמצעות פגישות שוטפות וכן יצירת קבוצת וואטסאפ להצפת בעיות ומתן מענה מהיר.

שקיפות כלפי נציגי להב בכל הקשור לנעשה ורלוונטי לעסקים בעיר.

בפגישה עצמה דנו הצדדים על מצב העסקים והחנויות בעיר כולל האתגרים והבעיות הרבות שעומדות מולם. לבסוף סוכם כי שלושה נושאים עיקרים יקבלו תיעדוף בשלב הראשון: ניקיון, פעילויות תרבות למשיכת קהל באזורי המסחר בעיר והטבות לתושבים בעסקים המקומיים.

בנושא הניקיון סוכם עם אגף שפ"ע לשבץ שני אחראיים לניקיון ברחובות סוקולוב ואוסישקין בדמותם של אורן אלי והראל יהודה, אשר אמורים לטפל בכל הבעיות שצצות בשטח בזמן אמת.

בעירייה ישימו דגש על ניקוי מדרכות, שתילת עצים ופרחים ברחובות, ספסלי ישיבה לאורך הרחובות, טיפול בעמודי תאורה לא תיקנים ועוד.

באשר לפעילויות, הוחלט על קשר ישיר בין נציגי להב עם מנהל אגף התרבות בעירייה, במטרה לבנות יחד תכנית לפעילויות ברחובות שיעודדו קהל להגיע לאזורי מסחר, בין השאר באמצעות יריד עסקים מקומי, מופעי רחוב של אמנים ועוד.

בנושא ההטבות, סוכם כי העירייה תקדם אפליקציה שתאפשר לכל התושבים לקבל הטבה בבתי עסק שונים בעיר.

אורן זיו. צילום: פרטי

אורן זיו. צילום: פרטי

זיו ציין לאחר הפגישה: "אפשר להתלונן, אפשר לריב ואפשר לבוא ממקום שלילי, אך כל אלו רק גורמים לצד האחר להתגונן ולא מביאים תוצאה. מבחינתו, תוצאה זה כל מה שחשוב ולכן הגישה שלנו היא חיובית ומקצועית נטו, בלי פוליטיקה. כך הגענו לפגישה החשובה בעירייה כדי לבנות מערכת יחסים חדשה בין העסקים המקומיים לעירייה. האינטרס פה הוא הדדי ולשמחתי העירייה והעומדים בראשה הראו נכונות חיובית לדבר והבטיחו כי נפעל מעתה יחד בשקיפות מלאה, למען יצירת סביבת עבודה נוחה ונכונה לביסוס מעמדם והצלחתם של העסקים המקומיים והנפלאים בעיר שלנו".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן