חברת מטרופוליס השלימה את פרויקט הפינוי בינוי הראשון שלה בשכונת הרצליה הירוקה המערבית, כך פורסם באתר וואלה.

חזקים ביחד. לנדוור

החברה אירוע מיוחד לציון השלמת הפרויקט במעמד ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, בכירים נוספים ומאות מבעלי ורוכשי הדירות.

מתחם מטרופוליס הרצליה ממוקם בין הרחובות מנדלבלט לאבן עזרא. במסגרת הפרויקט נהרסו 5 בניינים ישנים משנות ה-60 בני 4 קומות כל אחד, בהם התגוררו 84 משפחות, ובמקומם הוקמו 4 בניינים חדשים בני 11-14 קומות ובהם בסך הכל 278 דירות בתמהיל מגוון של דירות 3-5 חדרים, דירות גן, דירות מיני פנטהאוז ופנטהאוזים. שני הבניינים הראשונים אוכלסו ובקרוב יאוכלסו שני הבניינים הנוספים.

לדברי אודי בלום, מנכ"ל חברת מטרופוליס, "כשלוש וחצי שנים לאחר תחילת העבודות בשטח, אנו מציינים היום את סיום הפרויקט לשמחתם של הדיירים הותיקים ושל רוכשי הדירות שייכנסו לדירותיהם החדשות. עברנו אתגרים לא מעטים עד שהתחלנו לבנות את הפרויקט, אך בזכות הנכונות וההירתמות של ראש העיר, עובדי ומנהלי אגף ההנדסה לקידומו, התגברנו עליהם והגענו עד הלום. אנו ממשיכים לממש את האסטרטגיה שלנו לקדם התחדשות גם בערי השרון ובראשן הרצליה, עם קידומם של פרויקטים נוספים בהיקף כולל של כ-400 יח"ד במרכז העיר".

מתחם מטרופוליס הרצליה ממוקם בסמיכות לפארק הרצליה, קניון שבעת הכוכבים, מבני תרבות וספורט ומוסדות חינוך. השכונה נהנית מנגישות גבוהה בזכות הקרבה למחלף שבעת הכוכבים ונתיבי איילון, ומרחק דקות נסיעה ספורות לתחנת הרכבת הרצליה ולחוף הים. היא קרובה להיכל אומנויות הבמה, קאנטרי קלאב, שלל מסעדות ובתי קפה.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן