אתר משלוחי האלכוהול "סיפיל", המיועד ברובו עבור משלוחי אלכוהול פרמיום, צפוי לפתוח את הסניף הפיזי הראשון שלו בפרויקט "הרצליה הילס" היוקרתי.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

אתר המשלוחים "סיפיל" הוקם בשנת 2015 והוא בעל מגוון רחב ביותר של משקאות איכות בכל הקטגוריות. בחנות ניתן יהיה למצוא יינות מהארץ ומהעולם, כל סוגי הדג'יסטיף, מגוון רחב של משקאות כגון רום, ג'ין, טקילה וודקה ווויסקי היכול להגיע גם ל- 12,000 שקל לבקבוקי אספנים.

"סיפיל" חתמה לאחרונה עם חברת אזורים, על הסכם השכרה בשטחי המסחר של הפרויקט, בשכונת הרצליה ב'. הרשת תשכור במתחם שטח של כ- 70 מ"ר לתקופה של 5 שנים. מועד הפתיחה צפוי להיות באוגוסט 2022.

אזורי המסחר של חברת "אזורים" בפרויקט "הרצליה הילס" כוללים כ- 30,000 מ"ר. המסחר מלווה רחוב ומוקם במסגרת פרויקטי עירוב שימושים הכוללים בנייני מגורים ושטחי מסחר. עסקה זו מצטרפת למקומות בילוי ופנאי נוספים שכבר פועלים במתחם המסחרי של הרצליה הילס, ביניהם סניף מרשת הפילאטיס המצליחה של גל קספרס, מסעדת נונו ומימי, סושי רום, מוזס, השף זייד וחומוס כספי ולצידן חנויות אחרות כמו אוכל מוכן "קומפנייא", חנות האופנה "קוביקה", מירית רודריג (MR), מכבסת "קלירנס", סופרמרקט "סופר הילס", בוטיק האוכל "המזווה", אטליז דגים שנפתח ממש לאחרונה ועוד.

דן מור, סמנכ"ל  המניבים באזורים: "אנו מברכים על ההסכם עם 'סיפיל' שסימן את מתחם 'הרצליה הילס' כסנונית הראשונה למעבר מהמרחב האינטרנטי למסחר רחוב. עבור הרצליה הילס זו בשורה והמתחם כולו ישודרג ויכיל גם חנות אלכוהול איכותי. 'אזורים פריים'- הזרוע המניבה של חברת אזורים מאמינה בגיוון העסקים בכל המרכזים המסחריים בפרויקטים שהיא מקימה. אין לנו ספק כי החנות תתרום לגיוון השירותים המסחריים הקיימים בפרויקט. עסקה זו, לצד עסקאות נוספות שכבר נחתמו במתחם היוקרתי 'הרצליה הילס', מלמדות על הפוטנציאל הרב שמגלים בעלי העסקים והתושבים. מיקומו האטרקטיבי והאסטרטגי של המתחם, בשל נגישותו וקרבתו לצירים מרכזיים, מייצר עניין וחשיבות רבה עבור אנשי העסקים. כבר היום, נהנים התושבים מחנויות הפנאי והבילוי הרבות שנפתחו באזור ואנו ממשיכים לפעול במלוא המרץ בכדי ליצור את התמהיל המסחרי האיכותי והטוב ביותר עבור השכונה והתושבים".

הרצליה הילס היא שכונה יוקרתית שהוקמה על ידי חברות הנדל"ן "אזורים" ועופר השקעות. השכונה בנויה ללא כבישים פנימיים, כוללת 600 יחידות דיור במפרט יוקרתי. השכונה נמצאת במיקום מבוקש בשכונת הרצליה ב' בעל נגישות תחבורתית גבוהה בסמוך לכביש החוף, נתיבי איילון ותחנת הרכבת הסמוכה. השכונה כוללת פארק רחב ידיים במרכז השכונה, אזור משחקים לפעוטות, חניונים תת קרקעיים, חניונים עיליים ועוד. במקביל לבניינים ולשטחים הציבוריים, בשכונה ישנם כ- 30 אלף מ"ר שטחי מסחר ותעסוקה המשרתים את תושבי מתחם המגורים ומשמש גם כאזור בילוי ומשרדים המתוכננים ברמה הגבוהה ביותר.

מתחברים המרכז לטיפול רגשי

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן