עבור קארין, שעברה לרמת השרון עם משפחתה לפני שלוש שנים, מדובר בזכייה שניה באליפות ישראל בטניס. בבית הספר מספרים על תלמידה חרוצה וספורטאית למופת. לנו נותר לאחל לה גם הצלחה במשך דרכה

שרון יונתן

תנו הרבה כבוד לקארין אלטורי, תלמידת כיתה ט' בחטיבת הביניים קלמן ברמת השרון, שזכתה בשבוע שעבר בתואר אלופת ישראל לטניס לגילאי 14 ומטה.

עבור קארין (בתמונה), תלמידת כיתת מנהיגות ותושבת רמת השרון בשלוש השנים האחרונות, זו כבר הזכייה השניה באליפות ישראל בליווי המאמן אייל אומיד. כמו כן, זכתה בתחרות המאסטרס קאהן שהתקיימה במרכז הטניס ברמת השרון.

קארין היא בת צעירה לקריסטינלה ולעו"ד נמר אלטורי, שעברו להתגורר ברמת השרון על מנת לטפח את הכישרון של קארין ולתמוך בה. קארין מתאמנת באקדמיה הלאומית ונחשבת לאחת ההבטחות הגדולות בטניס לגילה.

גם שני אחיה משחקים טניס ואוספים תארים. פרט לטניס קארין מאוד אוהבת את כל סוגי הספורט. בבית הספר מספרים כי קארין היא תלמידה המצטיינת בחריצות בכל תחום שנוגעת בו, מקפידה על לימודיה יחד עם אימונים מפרכים של 6 שעות ביום לפחות. קארין נבחרה לפרזנטורית "יש במה להתגאות", קמפיין לציון 70 שנה למדינת ישראל ומעוררי ההשראה שלנו.

קארין אלטורי מרמהש. אלופת ישראל בטניס 2020
קארין (באמצע). אלופת ישראל בטניס

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן