הישג לתושבים ברחוב החלוץ: הוועדה המקומית לתכנון ובנייה קבעה אמש כי חברת "רמות בעיר" לא תוכל להתחיל בבניית המגדל השלישי בפרויקט הפינוי בינוי עד אשר תפנה ותהרוס את בניין החלוץ 25. דיירי הבניין: "שמחים על החלטת הוועדה". חברת "רמות בעיר": "נלמד את ההחלטה ונשקול צעדינו"

שרון יונתן

הוועדה המקומית לתכנון ובנייה קיבלה אמש (שלישי) החלטה לטובת דיירים בשכונת מורשה, כאשר אימצה את החלטת ועדת המשנה לתכנון ובנייה ופסקה כי חברת "רמות בעיר" לא תוכל להתחיל את בניית המגדל השלישי בפרויקט "רמות השרון" עד אשר תפנה את דיירי הבניין המשותף ברחוב החלוץ 25.

כזכור, פרסמנו אתמול ב"שרון און ליין" כי תושבים בבניין המשותף בחלוץ 25 זועמים על כך שחברת "רמות בעיר" ביקשה הקלה מהעירייה לפיה תחל הבנייה מבלי לפנות אותם. דיירי הבניין ציינו כי אינם רוצים לחיות בתוך אתר בנייה וזאת לאור הקרבה בין ביתם למגדל השלישי שאמור להיבנות בסמוך. בתום ישיבת הוועדה שהתקיימה בזום הוחלט, כאמור, ברוב קולות (9 בעד, השאר נמנעים וללא מתנגדים) כי ללא פינוי הבניין המשותף מדייריו והריסתו לא תחל העבודה להקמת המגדל הנוסף.

דיירים בבניין החלוץ 25 קיבלו את ההחלטה בסיפוק רב ואמרו: "לא היינו מוכנים לגור בתוך אתר בנייה ולא היינו מוכנים בשום פנים ואופן שתתבצע חפירה בסמוך אלינו כי מדובר בבניין משנת 1964 ויש חשש לקריסתו. אנו שמחים על ההחלטה שחברי הוועדה המקומית קיבלו. אין ספק שהצדק יצא לאור".

מחברת "רמות בעיר" נמסר בתגובה: "נקבל את ההחלטה, נלמד אותה ונשקול צעדינו".

מהעירייה נמסר בתגובה: "העירייה קיימה דיון מקצועי אתמול ובו בחנה את כל היבטי הפרויקט. הפרויקט אושר לפני מעל לעשור וכל התנאים שלו היו ברורים ליזם והיה עליו להיערך אליהם מראש. אי אפשר היה להתעלם ממצוקת הדיירים שבמידה והבקשה הייתה מאושרת ליזם היו צריכים לחיות שניים שלושה מטרים מבור ענק לטובת חניון ובהמשך ממגדל של מעל לעשרים קומות".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן