לטענת התושבים, לפני כחודש וחצי שינה קבלן פינוי האשפה את שעת פינוי האשפה, החל מהשעה 5:30 לפנות בוקר ובכך נפגעת שנתם ואיכות חייהם. תושבת רחוב אילת: "פניתי פעמים רבות לעירייה ודבר לא השתנה. הגיע הזמן שהעירייה תאכוף זאת". העירייה: "הנהלים חודדו מול קבלן איסוף האשפה ואנחנו נוודא שהדברים לא ישנו"

שרון יונתן

בתמונה: רחוב אילת בשכונת מורשה

תושבים המתגוררים בשכונת מורשה טוענים כי מזה כחודש וחצי פינוי פחי האשפה הוקדם ומתבצע לפני השעה 6:00 בבוקר בימים ראשון, שלישי וחמישי.

תושבת רחוב אילת בשכונת מורשה אמרה אתמול ל"שרון און ליין": לפני כחודש וחצי שינו את שעות פעילות איסוף האשפה ברחוב שלנו וברחובות הסמוכים והחלו בפינוי, החל מהשעה 5:30 לפנות בוקר תוך שהמפנים העוברים בית בית ומטלטלים את הפחים ברעש רב המהווה מטרד ופגיעה בשעות מנוחת התושבים. המשאית נכנסת לרחוב בנסיעה לאחור עם צפצופים וזה מעיר אותנו בשעה מוקדמת מאוד ופוגע באיכות החיים שלנו. חשוב לציין שעל פי החוק אין להתחיל את איסוף האשפה לפני השעה 6:00".

התושבת מספרת כי כל פניותיה לעירייה לא הועילו: "מספר רב של פניות למוקד העירייה, לפניות הציבור, למנכ"ל העירייה, למבקר העירייה ולמחלקת התברואה לא הועילו. אנחנו מבקשים מהעירייה שתאכוף את הנושא הזה כדי שאנחנו התושבים נוכל לישון בשקט בשעות הבוקר המוקדמות".

מהעירייה נמסר בתגובה: "העירייה אכן קיבלה תלונה על איסוף אשפה שלא במסגרת השעות שנקבעו. הנהלים חודדו מול קבלן איסוף האשפה ואנחנו נוודא שהדברים לא ישנו".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן