ליהלומי, תושב שכונת נווה גן, ניסיון עשיר בבנייה וביישום תכניות אסטרטגיות ארוכות טווח. השרה גילה גמליאל: "אני בטוחה כי לאור ניסיונו וכישוריו של דוד יהלומי, נצליח להפוך את המשרד לעדכני". חבר המועצה רביד פלד: "אין לי ספק שמינויו של דוד יעזור במאבק נגד הקמת המשרפה"

שרון יונתן

בתמונה: יהלומי (מימין), השרה גילה גמליאל ורביד פלד

מינוי מכובד לתושב רמת השרון: דוד יהלומי, תושב שכונת נווה גן, מונה השבוע למנכ"ל המשרד להגנת הסביבה. ועדת המינויים של המנכ"לים, בראשות נציב שירות המדינה, מצאה אותו כשיר לתפקיד המנהל הכללי והחליטה לאשר את מינויו.

ליהלומי תואר שני במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי הרצליה. הוא שימש בעבר כחבר בדירקטוריונים במגזר הציבורי והעסקי וכיהן בתפקידי ניהול בכירים. כמו כן, ליהלומי ניסיון עשיר בבנייה וביישום תכניות אסטרטגיות ארוכות טווח והוא עסק בעבר במיזמים בנושא איכות הסביבה.

גילה גמליאל, השרה להגנת הסביבה, אמרה אתמול על המינוי שהובילה: "האתגרים הנוכחיים מחייבים אותנו להפוך את עבודת המשרד למתקדמת ולחדשנית. אני בטוחה כי לאור ניסיונו וכישוריו של דוד יהלומי, נצליח להפוך את המשרד לעדכני, רלוונטי ומוביל בתחום הגנת הסביבה בעולם. אני מבקשת להודות לגיא סמט, מנכ"ל המשרד בשנה וחצי האחרונות, על הובלת המשרד בתקופה מורכבת זו".

חבר המועצה רביד פלד, תושב נווה גן, הוסיף: "אני שמח על המינוי של חברי הטוב, דוד יהלומי, תושב נווה גן, לתפקיד בכיר זה. השרה גמליאל עשתה מהלך חכם ולקחה לצידה אדם מקצועי ואיכותי. אין לי ספק שהדבר יועיל לעשייתו של חברי, סגן ראש העירייה יעקב קורצקי, כמחזיק תיק שפ"ע, אשר פועל ועושה מתחת לפני השטח למען העיר באחד הנושאים הבוערים שעל סדר היום, המאבק בהקמת המשרפה בסמוך לבית העלמין מורשה. אני מאחל לדוד הצלחה בכל אשר יעשה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן