על פי נתוני קופות החולים, כמעט כל תושבי העיר, מגיל 16 ומעלה, כבר התחסנו במנת החיסון הראשונה לפחות. כיתה ב'2 בבית הספר "עומר" נכנסה לבידוד

שרון יונתן

מערכת החינוך אמנם בחופש היום, אבל ילדים נוספים התבשרו היום על כניסה לבידוד.

הפעם מדובר על תלמידי כיתה ב'2 בבית הספר היסודי החדש "עומר" בשכונת מורשה שנכנסו לבידוד בשל חשיפה לחולה מאומת. בשורה טובה יותר קיבלו הורי הגנים סביון ותדהר על כך שהבידוד לילדיהם קוצר והם יחזרו ללמוד מחר (שני).

סיבה לאופטימיות יש בנתון הבא: מנתוני קופות החולים עולה כי כ- 33,000 מבעלי הזכאות ברמת השרון (גיל 16 ומעלה) כבר התחסנו במנת החיסון הראשונה לפחות וזאת מתוך כ- 35,000 בעלי זכאות לחיסון. כלומר, 94% מבעלי הזכאות בעיר כבר התחסנו לפחות במנת החיסון הראשונה. יש לציין כי נתוני משרד הבריאות, אותם אנו מעדכנים כאן מדי יום, מתייחסים למספר המתחסנים מכלל תושבי העיר (כולל גילאי 0 עד 16) והם עומדים כיום על 66% במנת החיסון הראשונה ו- 56% במנת החיסון השניה.

ולעדכון היומי ברמת השרון: ביממה האחרונה נוסף מאומת אחד בלבד (1,798 מפרוץ המגפה), אבל כמובן שיש לקחת בחשבון כי מדובר בנתונים של יום שבת, שתמיד נמוכים משאר ימי השבוע, כמו מספר הבדיקות שעומד על 181 בלבד (2.2% חיוביים). מספר החולים הפעילים נותר על 95. לאחר שהפכה אתמול לעיר צהובה, ציון הרמזור ממשיך לטפס ועומד היום כבר על 5.1 מספר התושבים בבידוד ירד ועומד על 375 לעומת 439 אתמול.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן