רפאל נהרי ז”ל, תושב הרצליה בן 30, נהרג אמש (שלישי, 30.5) בתאונת דרכים קטלנית בעת שרכב על אופנוע בכביש 4613 סמוך לבני עטרות. רק לפני חודשיים נולד לו בנו הראשון, לאחר 13 שנה של ציפייה.

יחד נדליק את האור. חנוכה 2023. פרטים על הדלקת הנרות והפעילוית בעיר, באתר ובפייסבוק של העירייה

רפאל ז"ל התנדב בארגוני ההצלה מד”א, אחוקים במחוז השרון, ארגון ידידים וזק”א. אתמול הוא היה בדרכו לביתו לאחר שרכב סמוך לבני עטרות פגע בו. כוחות ההצלה שהגיעו לזירת התאונה איתרו את נהרי כשהוא במצב אנוש וביצעו בו פעולות החייאה, אך בהמשך נאלצו לקבוע את מותו. בתאונה נפצעו שני בני אדם נוספים, רוכב אופנוע ונהג הרכב, במצב קל.

הפראמדיקים של מד”א מיכל בספלצ’יק ופאדי חמדאן סיפרו: “כשהגענו למקום ראינו תאונת דרכים קשה מאוד בין רכב לאופנוע. ראינו את האופנוע מעוך וכמה מטרים ממנו שכב פצוע כבן 30 על הכביש כשהוא מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה וסובל מחבלה רב מערכתית. מיד ביצענו בו פעולות החייאה, העלנו אותו לניידת טיפול נמרץ של מד”א ופינינו אותו תוך כדי פעולות החייאה לבית החולים. הרוכב הנוסף, גבר כבן 45 היה במצב קל וסבל מחבלה בעמוד השדרה ונהג הרכב שגם כן נפצע באורח קל, טופלו במקום ופונו לבי”ח באמבולנס מד”א”.

זירת התאונה. דוברות מד"א

זירת התאונה. דוברות מד"א

בארגון זק”א ציינו: "המומים ומזועזעים אנו מפטירתו הטראגית של חברנו המתנדב היקר רפאל נהרי ז”ל – צוות הרצליה, שנהרג בת.ד. קטלנית. עוד אמש עסק בחסד של אמת באירוע בהרצליה. “תנחומינו למשפחתו היקרה ולכל ידידיו ומכיריו, פעילות חסד של אמת לשבוע זה מוקדש לעילוי נשמתו”.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, ספד לנהרי בדף הפייסבוק שלו: "רפאל נהרי מתנדב ותיק ומסור של עמותת ידידים, בזק״א ומתנדב ביחידת האופנועים של מגן דוד אדום נהרג הערב בתאונת אופנוע. רפאל נהג להתנדב ולעשות מעשי חסד רבים, הגיב למאות רבות של קריאות חירום בהרצליה והסביבה, הכל בהתנדבות מלאה. פגשתי את רפאל בשנים האחרונות במספר אירועי חירום בעיר ונהנתי לראות את רוח ההתנדבות וטוב הלב שהיו לו. בשמי ובשם תושבי הרצליה אני שולח את תנחומינו למשפחתו היקרה ולמכריו הרבים. תמשיכו להרבות לעשות מעשים טובים לזכרו. סעו בזהירות. יהי זכרו ברוך".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן