חיים בעיר לצד המרחבים הירוקים של הכפר, הקמת מוסדות חינוך ופארקים לצד נגישות טובה למטרופולין התל אביבי, משפחות צעירות שנהנות מקרבה לאזורי תעסוקה ומסחר. כל אלו ועוד הופכים את שכונת "הירוקה המערבית" בהרצליה לפנינת הנדל"ן המבוקשת ביותר בעיר. על כך בטור החדש של מומחה הנדל"ן דורון כץ

דורון כץ - מתווך נדל"ן
דורון כץ – כץ נדל"ן

שנים רבות תושבי גוש דן נושאים את עיניהם לעבר פריחת הנדל"ן ההרצליינית. העיר בעלת רמת החיים הגבוהה, הקרבה לים, ובכך שהקניונים אף פתוחים בשבת הפכה למושא תשוקתם של משפחות צעירות והייטקיסטים שיכלו להרשות לעצמם להתגורר "בלב העניינים" וליהנות משלל האיכויות האורבניות שמוצעות כאן.

אלא שהשכונה "הירוקה המערבית" בהרצליה היא לא עוד שכונת יוקרה לעשירון העליון. הבנייה מאופיינת בעיר במגדלים רבי קומות מפוארים, בניינים נמוכים וקוטג'ים שמתאימים בעיקר למשפחות צעירות ומשפרי דיור, שמקבלים כאן את המענה המושלם לכל צורך משפחתי ואישי.

מיקום אסטרטגי מבטיח

שכונת הרצליה הירוקה המערבית ממוקמת מצפון למרכז העיר וגבולותיה הם רחוב אשר ברש וזלמן שניאור ממזרח, ז'בוטינסקי ממערב, רחוב הנדיב מדרום ומנחם בגין מצפון, שבהמשכו הופך לרחוב הבריגדה היהודית. השכונה קרובה מאוד לאוניברסיטת "הבינתחומי" והפארק הציבורי, שבו העירייה מקיימת מופעים ואירועים. הירוקה המערבית מכילה שטחים ירוקים עשירים בעצים, גני ילדים, גני שעשועים וגם את בית הספר היסודי החדש "נבון" שנבנה רק לפני שלוש שנים.

השכונה נהנית בעיקר מתנופת בנייה חדשה ויוצאת דופן. בימים אלו משלימים את בניית הבניינים האחרונים באזור עם התמקדות ברחובות דליה רביקוביץ' ואוריאל אופק יחד עם סיום הבנייה של חברות קידר ושוסטר ברחובות דורי ומשה. לאחר מכן, תסתיים תנופת הבנייה ששררה במקום לאחר 18 שנות בנייה רצופות. הבניינים הראשונים שהוקמו היו באזורי הרחובות נתן אלתרמן וזלמן שניאור ומשם נעו מערבה, אל הרחובות דוד שמעוני, רש"י ואוריאל אופק.

בשל התנופה המשמעותית, שחקנים שבנו בהרצליה לפני למעלה מ-20 שנים חזרו אל העיר ויזמים נוספים (קידר, שוסטר, גלעד את ענת ועוד) החליטו לקחת כעת חלק משמעותי בבנייה שתחתום את המראה המוגמר של השכונה.

איכות חיים טובה ומתקדמת

לא רק הפיתוח המרשים והמתקדם הוא מה שמושך לכאן רבים מתושבי האזור. "אס" נוסף הוא העובדה שהסביבה כאן צעירה מאוד, מורכבת בעיקר מצעירים נמרצים ושאפתנים שמחפשים להשתדרג באיכות חייהם ולהרחיב את התא המשפחתי במקום שליו ובטוח. לצד גני הילדים הרבים ובית הספר החדש במקום, בנוסף עתידה להיבנות גם חטיבת ביניים נוספת, שאליה יועברו ילדי השכונה מחטיבת בן-גוריון. את המשך דרכם החינוכית יבצעו נערי ונערות השכונה בתיכון "היובל".

השכונה עצמה קרובה מאוד לפארק הרצליה, שמהווה את הריאה הירוקה המוצלחת של העיר. בנוסף נבנתה בחמש השנים האחרונות בריכה ציבורית חדשה שהוסיפה שדרוג משמעות לאזור ובשנה וחצי האחרונות נהנים התושבים מפתיחת דרך מנחם בגין לנתיבי איילון (צפון ודרום) וכביש 531 מזרחה. הדבר מוסיף שדרוג ונוחות ביציאה והכניסה מהעיר ומספק סנכרון טוב בין יום העבודה מחוץ לעיר לחיי הבית והמשפחה שעטופים בירוק.

הזדמנות אחרונה לקנות בשכונה הירוקה המערבית

כעת נמצאת השכונה הירוקה המערבית לקראת מיצוי הקרקעות המקומיות, כאשר הבנייה הנוכחית מונה בין 10-15 בניינים שנמצאים בשלבי תכנון או הקמה ולאחריהם לא צפויים להיבנות פרויקטים נוספים. מי שיתמקם בדירות המערביות בשכונות המבוקשות ביותר – אוריאל אופק ודליה רביקוביץ', ייהנה מנוף פתוח וקבוע לפארק, שלא ישתנה לעולם. עם סיום הבנייה והאכלוס, משפחות צעירות חדשות שירצו להתגורר כאן יצטרכו לחפש אחר דירות יד שניה אשר עם הזמן יוצאו למכירה.

ומה לגבי המחירים?

דירות חמישה חדרים נעות בין 3.8-4 מיליון ₪*

דירות ארבעה חדרים נעות בין 3-3.2 מיליון ₪*

דירות גן עשויות להגיע למחירים של 4.5 מיליון ₪.*

 אחת העסקאות האחרונות בשכונה: דירת פנטהאוז בבניין בן 4 שנים ברחוב דליה רביקוביץ', בגודל 185 מ"ר בנוי ומרפסת שמש 85 מ"ר שנמכרה ע"י יועץ הנדל"ן דורון כץ בסכום כולל של 6.3 מיליון שקלים.

*המחירים תלויים בקומה/כיוונים/מצב הדירה/מיקום וכו'.

דורון כץ עובד בתחום הנדל"ן מזה 11 שנה בהרצליה ובעל משרד כץ נדל"ן, המציע ליווי אישי לעסקאות נדל"ן בכל שלב ובשיטת שיווק מוכחת ע"י בניית תוכנית ייחודית לכל מוכר או קונה בהתאם לצרכיו האישיים.

במשרדי נכסים רבים למכירה באזור "הירוקה המערבית" בנוסף לכלל הנכסים בהרצליה כולה.

ליצירת קשר למכירה/קנייה:

הטלפון של דורון: 050-4914444

אתר הבית של דורון: www.doronkatz.co.il

זירת הפייסבוק של דורון: www.facebook.com/katz.doron1להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן