מנהלת חדשה לחטיבת הביניים זאב בהרצליה הצעירה: דנה מזרחי נבחרה לתפקיד ותחליף את טלי חפץ.

החברה העירונית לפיתוח תיירות הרצליה מארחת את פסטיבל ג'אז על הים. בימי חמישי 19:30-21:00 חוף אכדיה על הדשא. 9.6.22 ישרא-דיקסי בנד. 16.6.22 עדן הולן ואילן ליבוביץ'. 23.6.22 ליאוניד בטשקה. 30.6.22 חמישיית אסף יוריה וז/וקה פרפיניאן

מזרחי, נשואה ואם לשלושה, היא בהכשרתה מורה לאנגלית, בעלת תואר M.A. במנהל עסקים ובניהול משאבי אנוש, ו-M.A. בניהול מערכות חינוך. היא בוגרת קורס המנהלים "אבני ראשה" וכיום דוקטורנטית באונ' בר-אילן.

דנה עובדת במערכת החינוך כ- 15 שנים, במהלכן ביצעה מספר תפקידים, ביניהם: מחנכת כיתה, רכזת שכבה, רכזת תכניות מצוינות וסגנית המנהל. בתפקידה האחרון ניהלה במשך 5 שנים את חטיבת הביניים "ויצו הדסים"- זוכת פרס חינוך ארצי לשנת תשע"ט.

דנה מזרחי מנהלת חטיבת הביניים זאב - הרצליה

דנה מזרחי. מנהלת חדשה לחטיבת זאב. צילום: לימור צל-גוזלן

מעיריית הרצליה נמסר: "בתפיסתה החינוכית, מאמינה דנה כי יש לשים דגש על פיתוח פדגוגיה חדשנית ורלוונטית המאפשרת לתלמידים להביא לידי ביטוי את כישוריהם, לחוות הצלחה ולהקנות להם כלים שיוכלו ליישם בעתיד. כמו כן, דנה שואפת למקסם את היכולות הטמונות בכל באי בית הספר (תלמידים, סגל הוראה והורים)  ומאמינה ביצירת תקשורת מיטבית ודיאלוג מכבד עם קהילת ההורים, בהם היא רואה שותפים מלאים לתהליך החינוכי".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן