בשורה טובה למשפחות נזקקות ברמת השרון: ראש העירייה, אבי גרובר, ומחזיקת תיק השירותים החברתיים והקהילתיים, חברת המועצה באצ'י אלקובי, הודיעו הבוקר (חמישי) כי העירייה תממן על חשבון תקציבה סיוע למשפחות נזקקות בצהרוני יול"א.

מתברר כי משרד הרווחה הוריד מסל השירותים את המימון לילדים מתחת לגיל 6. אי לכך נאלץ אגף השירותים החברתיים והקהילתיים להשהות את הסיוע עד מציאת פתרון תקציבי. אחרי שיחות שנעשו בין מנהלת האגף, מנכ"ל העירייה וראש העירייה, החליטה העירייה שהיא תממן זמנית את יול״א. בעירייה הדגישו כי הסיוע במימון הצהרונים, מכיתה א' והלאה נשאר על כנו.

אבי גרובר אמר היום: "אנחנו ממשיכים לראות כרסום מתמשך בשירותים הציבוריים הניתנים לתושב על ידי המדינה והעברת האחריות לתושב. הודעתי שילד שמשפחתו עומדת בקריטריונים ואין חלופה מותאמת אחרת, לא יישאר ללא אפשרות ליול"א".

אלקובי הוסיפה: "בסופו של דבר, האחריות שלנו היא לילדים ולא ניתן שהם יפלו בין הכיסאות. אין סיבה שילד שיד הוריו אינה משגת יקבל יום לימודים חלקי, ככה נוצרים פערים חברתיים. אנחנו נממן השנה את הפרש התקציב כפי שמימנו הסעות לחינוך מיוחד בתקופת הקורונה ותקציבים עודפים אחרים. אני מקווה שהמדינה תמצא דרך לממן את הנושא בעצמה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן