בין היתר תעניק העירייה פטורים מאגרות שילוט ומאגרת הוצאת שולחנות וכיסאות, סיוע בקידום מכירות ועוד. ברוידא: "לאורך משבר הקורונה הובלנו בעיר שלל הטבות והקלות, על מנת לסייע למגזר העסקי בהתמודדותו עם האתגרים והשלכות המשבר"

שרון יונתן

עם צאתה לדרך של הפעימה השלישית בפתיחת המשק, הכוללת הקלות משמעותיות עבור המגזר העסקי, לרבות פתיחתם של בתי קפה, מסעדות ועוד, מודיעה עיריית רעננה על המשך הקלות והטבות לקהילה העסקית אותם החילה בחודשים האחרונים וכן על שורת הטבות חדשות שגובשו לקראת הפעימה השלישית. המהלכים כולם, בהנחיית ראש עיריית רעננה, חיים ברוידא, נועדו לסייע למגזר העסקי לחזקו, כחלק ממערך הסיוע העירוני הכולל בהתמודדות עם נגיף הקורונה.

חזקים ביחד. לנדוור

בין השאר החליטה העירייה על פטור מאגרת הוצאת שולחנות וכסאות לשנת 2021, בהמשך לפטור שהוענק לאורך 2020 ופטור מאגרת שילוט לעסקים שנפגעו משמעותית במשבר הקורונה לשנת 2021, בכפוף להגשת בקשה במשרד הכלכלה ולאישורה.

כמו כן, החליטה העירייה על הרשאה להוציא סחורה ומתקנים למרחב הציבורי הצמוד לבית העסק, החל מיום ראשון השבוע ועד ה- 26 בחודש ובכך עידוד ביצוע רכישות מקרב בעלי העסקים בעיר, בכפוף להנחיות המופיעות באתר העירוני.

העירייה החליטה גם על עידוד תושבי העיר לביצוע רכישות בעסקים המקומיים, על ידי הענקת שוברי קנייה על סך 150 בעת רכישה בסכום של 299 שקלים בבתי העסק בעיר, בכפוף לפרטי ההטבה באתר העירוני.

עוד הוחלט על קידום מכירות באמצעות המדיה החברתית וקיום קשר ישיר ובלתי אמצעי עם בעלי העסקים וליוויים למתן מענה לצורכיהם ומיזם החממה העירונית (Green House)  של המרכז לעסקים, חדשנות ויזמות בעיריית רעננה  אשר מציע ייעוץ, סיוע, הכוונה והעשרה בעלות מסובסדת לעסקים, עצמאים ויזמים מקומיים פותח את שעריו לנרשמים חדשים בהנחה משמעותית של 20%  למשך שלושה חודשים.

חיים ברוידא (בתמונה), ראש העירייה, אמר: "לאורך משבר הקורונה הובלנו בעיר שלל הטבות והקלות, על מנת לסייע למגזר העסקי בהתמודדותו עם האתגרים והשלכות המשבר. עתה, עם שיבת המשק אט אט לשגרה, ובפתחה של הפעימה השלישית והקלות המדינה, אנו ממשיכים במאמצינו, על מנת לסייע לעסקים לשוב לאיתנם, ואף מיישמים הטבות נוספות עבור מגזר זה. אנו רואים בקהילה העסקית אחד ממנועי הצמיחה המרכזיים בעיר, ונמשיך להעניק את מלוא התמיכה עם סל פתרונות ומענים לבעלי העסקים ולכל מי שחווה פגיעה כלכלית ותעסוקתית בעקבות המשבר".

חזקים ביחד. לנדוור

רוצים לקבל את כל הכתבות שלנו לנייד שלכם? הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של "שרון און ליין" רעננה

.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן