סוף טוב הכל טוב: שוטרי יחידת השיטור הימי הצילו שלשום (שישי) את חייה של נערה בת 16 שנחנקה ואיבדה את הכרתה בספינה תקועה מול חופי הרצליה. השוטרים חילצו את הנערה במהירות לקבלת טיפול רפואי במרינה ושבו לגרור אל הספינה כשעליה 7 אנשים שנסחפו קרוב לשובר הגלים.

החברה העירונית לפיתוח תיירות הרצליה מארחת את פסטיבל ג'אז על הים. בימי חמישי 19:30-21:00 חוף אכדיה על הדשא. 9.6.22 ישרא-דיקסי בנד. 16.6.22 עדן הולן ואילן ליבוביץ'. 23.6.22 ליאוניד בטשקה. 30.6.22 חמישיית אסף יוריה וז/וקה פרפיניאן

שוטרי יחידת השיטור הימי במחוז ת"א הוזעקו בשעות אחה"צ של יום שישי לטפל באירוע חירום דרומית לחופי הרצליה, עם קבלת קריאת מצוקה מסקיפר כבן 60 מרמלה, על כך שבתו בת ה- 16 סובלת מקשיי נשימה, מחרחרת ואיבדה את הכרתה, כאשר אינו מצליח לשוט אל החוף, בשל כשל טכני בספינה.

בנוסף, דיווח האזרח כי מנוע הספינה תקול ללא יכולת שיוט או הורדת עוגן כשבאותה העת על הספינה 7 אנשים, ביניהם תינוקת בת 3 וכאמור הספינה נסחפת וקיים חשש ממשי שתתקרב באופן מסוכן אל שובר הגלים.

השוטרים הגיעו במהירות אל הספינה האזרחית, כפי שניתן לראות בסרטון המצורף, נצמדו אל הדופן והעבירו מיד את הנערה יחד עם אמה לספינת השיטור הימי ולאחר שהושכבה בירכתיים בבטחה, הפליגו במהירות אל המרינה הרצליה תוך כדי הזמנת ניידת טיפול נמרץ, לצד הפעלת מערכת הכריזה של הספינה לעבר יושבי המסעדה בחוף, במטרה לאתר רופא בסביבה, ואכן נמצאו שניים שסייעו עד הגעת ניידת טיפול נמרץ.

לאחר שהנערה עברה לטיפול המסור והמקצועי של גורמי הרפואה במרינה, שבו השוטרים חזרה לים לעבר הסירה שבינתיים נסחפה לכוון החוף ואותרה בטווח מסוכן של עשרות מטרים מהחוף ולפיכך חילצו אותה באמצעות כבל מיוחד וגררו אותה למרינה הרצליה עד קשירתה לרציף, והעלאת הנוסעים בבטחה.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן