אחרי שבשנה שעברה התרגלנו לצפות בהופעות דרך הזום, רמת השרון פותחת קיץ ענק של אירועים ומופעים. במופע הראשון הערב (חמישי, 20:30) בפארק הנצח יזכו תושבי רמת השרון להופעה של רביד פלוטניק (נצ'י נצ') שיארח את קרולינה.

בנוסף, יתארחו הקיץ ברמת השרון גם אהוד בנאי (חמישי 19.8), מוש בן ארי (חמישי 5.8), סימפונט רעננה שתארח את ירדנה ארזי (חמישי 15.7), להקת רוקוויל במופע מחווה מדהים ללהקת קווין (29.7) ואביב גפן, שיסגור את מופעי הענק של הקיץ (חמישי 26.8). מעבר למופעים, מציעים העירייה, אגודת הספורט והמתנ"סים עשרות אירועים ללא תשלום לתושבים.

אבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון: "אנחנו חוזרים ליהנות אחרי יותר משנה בה לא יכולנו לחגוג יחד. הקורונה עדיין איתנו, אבל אני מקווה שנוכל להמשיך ולקיים אירועים גדולים וקטנים. השנה התאמנו את תוכניות הקיץ לכל תושבי רמת השרון, בכל הגילאים. הכנו תוכנית קיץ נהדרת ועמוסה, שלא תשאיר אף אחת ואחד בבית – ילדים, נוער ומבוגרים. החל מהצגות תיאטרון בגינות לילדים ועד אירועים וחוגים לגיל השלישי. בנוסף, שילבנו חוויות שונות – ספורט, תרבות, אירועים קהילתיים ועוד ועוד. אני מחכה לכם ולכן, יש לנו כל כך הרבה מה להציע, אז אל תפספסו. אני בטוח שיהיה לנו קיץ מדהים ביחד".

דני לביא, סגן ראש העירייה ומחזיק תיק התרבות: "כל הזמן הזה היינו לבד, כמו שאומר נצ'י נצ'. והנה סוף כל סוף אנחנו כולנו ביחד, עם קיץ אומנותי ולוהט ועם אומנים משובחים, שמציגים צבעים מרהיבים של מוזיקה מעולה. אני יודע שכולם מסתכלים על ההופעות הגדולות, אבל יש גם אירועים קטנים ומיוחדים, החל בתערוכה מדהימה בגלריה, סרטי דוקו בבית יד לבנים, סטודיו פתוח שמתגבש בימים אלו ועוד ועוד. בקיצור, יש כל כך הרבה מה לעשות שהקיץ כמעט קצר מדי".

hofaa_ramat_sharon

המופעים חוזרים. צילום: באדיבות העירייה


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן