נמשך חוסר היציבות בניהול בית הספר היסודי ברנר בהרצליה הירוקה: עיריית הרצליה הודיעה לפני זמן קצר כי תמר מישאל מונתה למנהלת בית הספר ברנר והיא תחליף בתפקיד את יפעת צאיג שניהלה את בית הספר בחצי השנה האחרונה.

יחד נדליק את האור. חנוכה 2023. פרטים על הדלקת הנרות והפעילוית בעיר, באתר ובפייסבוק של העירייה

מישאל תהיה המנהלת השלישית של בית הספר בשנה האחרונה, לאחר יורי קדר שעזב בחודש ינואר האחרון בתום שנה וחצי בלבד בתפקיד וכאמור יפעת צאיג שהחליפה אותו.

צאיג כתבה אתמול בהודעה להורים ולילדים: "בימים אלו אני נפרדת מקהילת ברנר לאחר חצי שנה מאתגרת ומהנה. היה לי העונג לשרת את הקהילה במסירות ובאהבה. אני מודה לכם על השותפות והאמון שנתתם בי".

מישאל, בת 43, נשואה ואם ל- 3 ילדים, תושבת פתח תקווה, מתחילה את שנתה ה- 13 במערכת החינוך. היא בעלת M.A  בניהול מערכות חינוך וחדשנות בלמידה. בהכשרתה מורה למקצועות רבי מלל ומומחית לאסטרטגיות למידה.

במהלך שנותיה במערכת החינוך מילאה שורה של תפקידים, בהם: מחנכת, רכזת שפה, רכזת תקשוב וטכנופדגוגיה, חברת צוות ניהול של בית הספר ועוד. בזמנה החופשי תמר יוצרת תוכן ויזמת חינוכית.

תמר מישאל מנהלת חדשה לבית ספר ברנר

תמר מישאל. המנהלת החדשה של בית הספר ברנר

מהעירייה נמסר: "בתפיסתה החינוכית, תמר מאמינה שבית הספר צריך להיות סביבה בטוחה ונעימה לתלמידים ולמורים ולהוות מרחב חינוכי המטפח ערכים וידע, חדשני ויוזם, הפורץ את גבולות הכיתה ומייצר חוויות למידה והנאה, שמחה ועידוד לסקרנות. כל זאת לצד חינוך לערכי כבוד האדם המתחילים בדוגמה אישית. תמר מאמינה שקהילת בית הספר על כל באיה – תלמידים, מורים והורים, הם ההון האנושי איתם צועדים בדרך, וששותפות ותקשורת מיטבית הם הבסיס לעשייה מוצלחת – חינוכית, ערכית וחברתית".

בעל.ת עסוק, רוצה שיכירו אותך? לקבלת חשיפות שיא בשרון אונליין לחצ.י כאן!

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן