לקראת פתיחת שנת הלימודיים בעוד כשבועיים, החליטה עיריית רעננה כי תבצע על חשבונה בדיקות קורונה מהירות לצוותי החינוך ועובדים במוסדות החינוך.

כידוע, המדינה החליטה על קיום בדיקות קורונה לתלמידים בלבד לפני תחילת הלימודים, אך לא הנחתה לקיים בדיקות גם לצוותים החינוכיים.  בעיריית רעננה גורסים כי היא העירייה היחידה בארץ שהחליטה לקיים על חשבונה בדיקות מהירות יום לפני פתיחת שנת הלימודים, גם לכל צוותי החינוך וגם לכלל העובדים במוסדות החינוך בעיר. בנוסף, העירייה תדרוש מעובדים שבחרו לא להתחסן, להציג בדיקת קורונה שלילית מדי שבוע, טרם כניסתם לעבודה.

בעירייה הדגישו כי הבדיקות ייעשו במטרה לאפשר פתיחת שנה חלקה ובטוחה, ולמנוע כניסת צוותי חינוך ועובדים חולים למוסדות החינוך, דבר שעשוי לשבש את שגרת הלימודים, לגרום להדבקות והגדלת התחלואה, וכן לכניסה של ילדים רבים לבידוד.

חיים ברוידא, ראש עיריית רעננה: "המדינה לקחה אחריות לקיים בדיקות לתלמידים, אבל זו חובתנו לקיים את הבדיקות גם לצוותי החינוך ולכלל העובדים במוסדות החינוך בעיר, ולכן בעיריית רעננה החלטנו לא לחכות להחלטת הממשלה ולקיים את הבדיקות ביוזמתנו ועל חשבוננו, כדי לאפשר את פתיחת שנת לימודים בצורה בטוחה ומוצלחת למען תלמידי העיר. בכוונתנו גם לחייב עובדים שבחרו שלא להתחסן להציג בדיקת קורונה שלילית אחת לשבוע, בכדי להיות עם היד על הדופק ולצמצם את העלייה בתחלואה ככל שניתן".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן