במשך כל שנת הלימודים יצרו תלמידי שכבת כיתה י' במגמת התקשורת בתיכון היובל קליפים לשיריו הידועים של הזמר והיוצר, יצחק קלפטר. רכז המגמה ושתי תלמידות ביקרו אותו השבוע בביתו. קלפטר התרגש: "זה עושה לי טוב בלב לראות שגם הדור הצעיר מעריך את היצירה המוזיקלית שלי"

שרון יונתן

בתמונה – מימין: עדי ז'ילט, מוטי כהן, יצחק קלפטר, ליהיא קמחי

מחווה מרגשת של תלמידי מגמת התקשורת בתיכון היובל בהרצליה לזמר וליוצר, יצחק קלפטר (צ'רצ'יל). נציגות מצומצמת ממגמת התקשורת של כיתה י' ביקרה השבוע בביתו של קלפטר והגישה לו את אוסף הקליפים שיצרו השנה תלמידי המגמה לשיריו הידועים. התלמידות, עדי ז'ילט וליהיא קמחי, בליווי רכז המגמה, מוטי כהן, הגיעו לביתו של קלפטר לאחר שביקורו של קלפטר בתיכון היובל לא הסתייע בשל המצב.

קלפטר צפה בקליפים, התרגש מאוד מהמחווה היוצאת דופן של תלמידי מגמת התקשורת ואמר לתלמידות: "אני שמח מאוד שבחרתם להפיק קליפים לשירים שהלחנתי וכתבתי. אני מעריך מאוד את ההשקעה שלכם בהפקת הקליפים. זה עושה לי טוב בלב לראות שגם הדור הצעיר מעריך את היצירה המוזיקלית שלי ואני מאחל לכם הצלחה בלימודים".

ליהיא קמחי, תלמידת המגמה, אמרה: "כל השנה עבדנו על הקליפים, למדנו להכיר את קלפטר, עשינו עליו תחקירים, כתבנו תסריטים לשירים, צילמנו, ערכנו ופתאום לפגוש את האיש שעומד מאחורי כל השירים הנפלאים האלה – זה היה מרגש מאוד, חוויה שלא אשכח".

רכז מגמת התקשורת, מוטי כהן, ציין: "לימודי התקשורת בתיכון היובל נמשכים שלוש שנים וכוללים לימודים מעשיים ועיוניים. בחלק המעשי, בכיתה י', אנחנו מפיקים קליפים של יוצרים ישראלים. בעבר יצרנו קליפים של שלום חנוך, אריאל זילבר, החלונות הגבוהים, אהובה עוזרי ואביהו מדינה. ג'וזי כץ מהחלונות הגבוהים ואביהו מדינה אף התארחו אצלנו בבית הספר".

יצחק קלפטר חגג לפני שלושה חודשים את יום הולדתו ה- 70. הוא נחשב לגדול הגיטריסטים בישראל והיה ממקימי להקת הצ'רצ'ילים, ניגן ושר בלהקת כוורת המיתולוגית, וחיבר מאות שירים שצרובים בפס הקול של המוזיקה הישראלית. בשנים האחרונות סבל קלפטר ממחלת ריאות קשה והיה מאושפז זמן ממושך בבית חולים. לאחרונה חלה הטבה במצבו הבריאותי ולצוות תיכון היובל הוא סיפר שהוא חזר לעבוד ולכתוב שירים למספר זמרים.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן