תאונת עבודה קשה ברחוב רוחמה בשכונת נווה ישראל בהרצליה, במהלכה נהרג פועל במקום.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

בשעה 13:20 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון על פועל שנפצע מתקרה שקרסה במהלך עבודות שיפוצים בבית ברחוב רוחמה בשכונת נווה ישראל. חובשים ופראמדיקים של מד"א, שהגיעו למקום, דיווחו על פועל בן 28 ללא סימני חיים וקבעו את מותו. מדובר בתאונת עבודה שנייה בהרצליה תוך חודש וחצי עם תוצאה טרגית לאחר שבתחילת יוני נהרג פועל בקניון שבעת הכוכבים.

נתנאל פרייטט, חובש איחוד הצלה, אמר: "מדובר בפועל שנהרג לאחר, שלדברי הפועלים במקום, קורת בטון כבדה נפלה עליו במבנה מגורים בו מתבצעות עבודות שיפוצים. למרבה הצער נקבע מותו בזירה עקב אופי האירוע".

החובשים של מד"א, מוחמד יאסין ובנצי הימל, סיפרו: "כשהגענו לרחוב הובילו אותנו לתוך חצר הבית שהיה בשלבי הריסה. הפועל נלכד מחוסר הכרה מתחת לתקרה שקרסה. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

כוחות הכיבוי ליד גופת ההרוג. צילום: באדיבות כיבוי אש מחוז דן

מהמשטרה נמסר: "המשטרה בודקת את נסיבות קריסת גג בהרצליה וסורקת אחר לכודים. המשטרה פתחה בחקירה לפני זמן קצר עם קבלת דיווח על קריסת גג בבית ברחוב רוחמה בהרצליה. על פי גורמי רפואה, נאלצו לקבוע במקום את מותו של גבר שזהותו טרם ידועה. שוטרים וצוותי חילוץ במקום סורקים אחר לכודים נוספים, לצד בחינת נסיבות האירוע".

מכיבוי אש נמסר: "קורה של חצי טון נפלה על פועל שעבד בבית פרטי בהרצליה שבו נערכו שיפוצים. צוותי חילוץ של כיבוי אש מתחנת הרצליה בפיקודו של להב נועם עוזרי פועלים במקום".

קיץ מוגזם בהרצליה יולי אוגוסט 2022. לחץ לכל האירועים בעיר

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן