רוצים לקשט את הבית בדגלי ישראל ואולי גם לזכות בפרס? הצטרפו לתחרות קישוט הבתים בדגלי ישראל בהרצליה, מיזם חדש של המועצה הציונית לישראל בשיתוף אגודת הדיור

שרון יונתןלרגל יום העצמאות בצל הקורונה, תתקיים תחרות נושאת פרסים לקישוט הבתים בדגלי ישראל. מדובר במיזם חדש ושיתוף פעולה של המועצה הציונית בישראל מבית ההסתדרות הציונית העולמית והאגודה לתרבות דיור לכבוד יום העצמאות ה-72 של מדינת ישראל שיתקיים בשבוע הבא תחת השם הבית שלי, הדרך שלנו. במסגרתו תתקיים תחרות ארצית לקישוט מרפסות, בתים משותפים ובתים פרטיים בדגלי ישראל.

המשתתפים מתבקשים לקשט את בתיהם בדגלי ישראל ושלל קישוטים בצבעי הדגל, כאשר מבין המשתתפים ייבחרו הבתים המקושטים באופן הייחודי ביותר, והמקומות הראשונים יזכו בפרסים. ההרשמה לתחרות מתבצעת דרך דף הפייסבוק של המועצה הציונית בישראל.

יעקב חגואל, סגן ומ"מ יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית, אמר השבוע: "דווקא בימים אלו, בצל המאבק הלאומי בקורונה, אנו רוצים לחזק את הגאווה הלאומית והציונית ולתת לדגל המדינה את הכבוד הראוי לו. אמנם לא נוכל לחגוג השנה את יום העצמאות של מדינתנו בצורה דומה לחגיגות בשנים הקודמות, אך במקום זאת נוכל לצבוע את המדינה בכחול ובלבן ולחגוג מהבתים את עצמאות מדינתנו והיותנו עם חופשי בארצנו".


ירון עולמי, חבר מועצת העיר הרצליה ויו"ר המועצה הציונית בהרצליה, אמר השבוע: "לצערי זה יהיה חג עצמאות טיפה סגרירי, חלקנו נהיה בבידוד ורובנו נהיה ספונים בבתים, אז אין דבר יפה יותר מלקשט את הבית, המרפסת והסביבה עם דגלי ישראל וצבעי הכחול לבן. אני בטוח שהרצליה, כמיטב המסורת, תלבש חג ותתקשט במלוא הדרה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן