אתמול זה קרה ברמת השרון, היום בהרצליה. תינוקת בת שנה ננעלה בתוך הרכב מול אימה ההמומה. בשני המקרים היו אלו כונני ארגון ידידים שחילצו את התינוקות בשלום וללא פגע

שרון יונתן

צילום: באדיבות ארגון ידידים

שוב מקרה של תינוקת שננעלה בטעות ברכב מול הוריה. מקרה אחד אירע אתמול ברמת השרון והיום (שני) אנו מדווחים על מקרה זהה שאירע בהרצליה, כאשר לקראת צהריים התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות תינוקת כבת שנה שננעלה ברכב בטעות לעיני אמה (בתמונה) ברחוב מזא"ה בהרצליה.

אוראל חזי, אחראי מתנדבים סניף הרצליה, ורפאל נהרי, כונן סניף הרצליה, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם הם פתחו בזריזות את הרכב וחילצו את התינוקת בשלום ללא גרימת נזק לרכב.

אוראל סיפר: "הייתי באמצע העבודה במשרד כשקיבלתי את הקריאה. תוך דקות הגעתי למקום וראיתי את האימא מנסה לנפץ את שמשת הרכב באמצעות אבן. ביקשתי ממנה שתיתן לי רגע, תוך חצי דקה פתחתי את הרכב בצורה נקייה ובטוחה, וחילצתי את התינוקת מהרכב. כוחות רפואת חירום וכיבוי האש הגיעו לאחר מכן ווידאו כי היא בריאה שלימה. האימא, שבכתה מאוד מהסיטואציה המלחיצה, הודתה לנו מאוד. זו הרגשה מדהימה לעזור ככה ולהציל חיים".

בארגון ידידים שבים ומבקשים מההורים שלא להשאיר ילד לבד ברכב, אף לא לרגע קצר, מחשש לנעילה.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן