תנו להן הרבה כבוד: שלוש תלמידות מבית החינוך אמי"ת רננים ברעננה נבחרו למצטיינות בפעילות עירונית ברעננה. את תעודות ההוקרה הן קיבלו בטקס מצטיינים עירוני שהתקיים לאחרונה עבור תלמידים מתנדבים ומצטיינים ברחבי העיר.

קיץ מוגזם בהרצליה יולי אוגוסט 2022. לחץ לכל האירועים בעיר

התלמידות המצטיינות הן: הילאי מדר – מצטיינת מד"א, דליה זייתון – מצטיינת הדרכה בצופים וטל לנגרמן – מדריכת שבט יובל (לבעלי צרכים מיוחדים) בבני עקיבא. גם שתי מנחות הערב, נועה פרוביזור וטלי לוי, היו תלמידות אמי"ת רננים.

בבית החינוך מספרים כי חוט ההתנדבות שזור לכל אורך שנות לימודיהן באמי"ת רננים. החל בחטיבה, מכיתה ז', חושפים את התלמידות התנדבויות, תרומה לעם ולמדינה ונתינה. שיעורי חינוך רבים מוקדשים לנושא, ובתיכון מתקיימים מספר אירועי התנדבות במהלך השנה, גם במסגרת הטיולים, כמו למשל ההתנדבות בלקט ישראל, למשל, וגם באירועים נקודתיים, ביקורים חווייתיים בבתי אבות, גני ילדים וכדומה.

טל לנגרמן, שנבחרה בשל היותה מדריכה במשך שנתיים בשבט יובל בבני עקיבא, סיפרה: "התרגשתי מאוד לשמוע על הזכייה שלי, זה עזר לי להבין כמה חשוב לשלב ילדים בעלי צרכים מיוחדים בחברה וכמה הם רוצים שהתייחסו אליהם כשווים אל שווים. ההתנדבות היא חלק גדול מאוד מחיי בשנתיים האחרונות, זה ביגר אותי וחשף אותי למורכבות ולקושי שהילדים האלה חווים לפעמים".

הילאי מדר, שנבחרה על הצטיינות יתרה במד"א: "אני מאמינה שכל אדם צריך למצוא לעצמו זמן להתנדב ולעזור לאחר מבלי לקבל תמורה, מרגש מאוד לזכות בהצטיינות. זה משמעותי לקבל פידבק על דבר טוב שאתה עושה. אני אמשיך להתנדב ואמשיך לעזור כי זה מה שגורם לי להרגיש מסופקת בסוף היום".

עפרה פאר, מנהלת אמי"ת רננים: "שלוש המצטיינות: טל, הילאי ודליה, מלמדות את כולנו יום יום ושעה שעה ערכים של נתינה, חסד ומעורבות חברתית. משמח ומרגש לראות את התלמידות שלנו כשהן דוגמא ומופת. הנתינה והאכפתיות הם החלום החינוכי של אמי"ת רננים כל השנים והחלום אט אט מתגשם אל מול עינינו בתרומה לעם ישראל. אני מודה לרכזת מעורבות חברתית, מוריה אבודרהם, על הליווי והובלת התלמידות. אשרינו שאלה הן תלמידותינו".

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן