בשבוע האחרון ירד משמעותית מספר הנדבקים, אבל גם נעשו פחות בדיקות מאשר בשבועות הקודמים. ציון הרמזור בהרצליה עלה מחמישי שעבר, ברמת השרון נשמר הסטטוס קוו

שרון יונתן

נתוני תחלואת הקורונה בערים שלנו ממשיכים להיות טובים ולראייה המשך הירידה במספר החולים הפעילים ומספר הנדבקים המועט.

יחד נדליק את האור. חנוכה 2023. פרטים על הדלקת הנרות והפעילוית בעיר, באתר ובפייסבוק של העירייה

נפתח הפעם עם רמת השרון שבה ציון הרמזור עלה ביממה האחרונה ל- 3.1 לעומת 2.9 אתמול. הסיבה לכך היא הירידה במספר הבדיקות ואחוז החיוביים: 154 בדיקות ביממה האחרונה (אחוז חיוביים 0.66%) לעומת 290 בדיקות ביממה הקודמת (אחוז חיוביים 0.34%). בחמישי שעבר ציון הרמזור ברמת השרון עמד על 3.1, כך שפרמטר זה לא השתנה. ביממה האחרונה נוסף ברמת השרון נדבק אחד ומיום חמישי שעבר נוספו 9 נדבקים בלבד. מספר החולים הפעילים ירד בשבוע האחרון מ- 30 ביום חמישי שעבר ל- 20 היום. במספר התושבים הנמצאים בבידוד אין שינוי מאתמול והוא עומד על 190. מספר הנפטרים מקורונה ברמת השרון עומד על 13.

הרצליה בדרך להחליף קידומת נוספת לאחר שהגיעה ל- 30 חולים פעילים לעומת 45 לפני שבוע בדיוק. ביממה האחרונה נוספו 2 נדבקים ומחלים אחד. למרות שמספר הבדיקות בהרצליה ירד משמעותית ביממה האחרונה, ציון הרמזור של העיר נותר על 2.4 ושומר על יציבות בימים האחרונים וירידה משמעותית בהשוואה מיום חמישי שעבר, אז עמד הציון על 1.4. עלייה נרשמה ביממה האחרונה במספר התושבים הנמצאים בבידוד: 647 היום לעומת 615 אתמול. מספר הנפטרים מקורונה בהרצליה עומד על 36.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן