מספר החולים בהרצליה עומד כבר על 185 וברמת השרון על 84. בעקבות העלייה ברמת השרון בשבוע האחרון הוחלט על פתיחה מחדש של מוקד הקורונה

שרון יונתן

לאור העלייה החדה במספר הנדבקים ברמת השרון החליטה העירייה לפתוח מחדש את מוקד הקורונה. ברמת השרון עומד מספר החולים הפעילים כיום על 84 לעומת 76 אתמול, כאשר מספר הנדבקים מפרוץ המגפה עומד כבר על 129. מספר התושבים הנמצאים בבידוד עומד על 494, ירידה קלה לעומת אתמול (505). מספר הבדיקות שבוצעו בקרב תושבי רמת השרון עומד על 5,524.

מתחברים המרכז לטיפול רגשי


מעיריית רמת השרון נמסר: עיריית רמת השרון פותחת מחדש את מוקד הקורונה העירוני בטלפון 106. מטרת המהלך היא לתת סיוע ייעודי לשאלות והנושאים הקשורים בענייני קורונה וכן לסייע לחולים מאומתים ומבודדים בנושאים יומיומיים. המוקד יאויש באנשי מקצוע, פסיכולוגיות חינוכיות, עובדי עירייה ומתנדבים.


אבי גרובר, ראש עיריית רמת השרון, אמר היום: "בשונה מהגל הראשון, אנחנו מבינים הפעם שאנחנו הולכים לקראת שגרת קורונה ממושכת בה מצד אחד ימשכו החיים והמסחר בעיר, ומצד שני יינתן סיוע לאוכלוסיות שונות, לקשישים, מאומתים, מבודדים וכל מי שצריך וזקוק לסיוע על מנת לעבור את התקופה הקרובה. לכן, המוקד הוא עוד אמצעי שירכז את הקשר מול התושבים. אני קורא לתושבים להקפיד על הכללים כדי שיחד נעבור את משבר הקורונה בשלום ובבטחה".


בהרצליה עלה מספר החולים הפעילים ביממה האחרונה בשמונה והוא עומד על 185 לעומת 177 אתמול. מספר הנדבקים הכללי מפרוץ המגפה עומד כבר על 328. מספר התושבים הנמצאים בבידוד בהרצליה עלה בקצת מאתמול: 1,229 היום לעומת 1,212 אתמול. מספר הבדיקות בקרב תושבי הרצליה עומד על 14,108.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן