עוגמת נפש לאלפי תושבים ולזמר אביב גפן: הופעתו של הזמר בפארק רעננה הופסקה אמש (ראשון) על ידי המשטרה בשעה 23:00.

בהרצליה קונים מעסקים מקומיים

על פי צו בית משפט עליון מהעבר, בעקבות תביעה שהגישו תושבי שכונת לב הפארק, אסור לקיים מופעים מעבר לשעה 23:00. בפוסט שהעלתה עיריית רעננה בדף הפייסבוק שלה לאחר המופע צוין כי המשטרה אוכפת את הצו בכל מופע בפארק ולכן המשטרה הורתה לנתק את מערכת ההגברה בשעה 23:00 וזאת לאחר שאביב גפן הודיע כי בכוונתו להמשיך במופע.

מאוחר יותר תקפה העירייה את המשטרה על התנהלותה ובפוסט שפורסם בדף הפייסבוק של העירייה נכתב: "עיריית רעננה מודה לאביב גפן על הופעה מדהימה שהרימה מעל 5,000 צופים על הרגליים. לצערנו, משטרת ישראל בחרה לפעול בצורה גסה בסוף המופע, ובשעה 23:00 בדיוק סגרה את מערכת ההגברה מבלי לתת לאביב גפן לסיים את ההופעה בצורה מכובדת. חבל לנו עבור אלפי הצופים שנאלצו לחוות סיום שכזה למופע. ובהזדמנות זו נודה לזמר אביב גפן שנתן את כל כולו עד השנייה האחרונה".

אביב גפן קהל

תושבים בהופעה אמש. התאכזבו מסיום ההופעה הפתאומית. צילום: שלומי מזרחי

תושבים שנכחו בהופעה היו המומים מסיום המופע הפתאומי. "הופעה מעולה שהסתיימה בצורה מביכה ומשפילה. פשוט בזיון להשתיק ככה אמן שמגיע למופע. התביישתי", כתבה תושבת בפייסבוק. אחר הסביר ממה נובעת הבעיה: "מישהו היה צריך לדאוג שהמופע יתחיל בשעה 21:00 ולא ב- 21:40. אחרת כתבה: "הייתה הופעה מעולה. חבל שלא התחילו בזמן ואז היו נמנעים מלהגיע לשעה 23:00" ואחרת נתנה פתרון ריאלי: "אולי כדאי לחשוב על הקדמת המופיעים לשעה 20:30".

מהמשטרה נמסר בתגובה: "מדובר בהופעה שהתקיימה אמש בהתאם לתנאי הרישוי כפי שנקבעו בחוק. זאת בהתאם לתנאים, שהינם ידועים ומוכרים למפיקי האירוע ובהתאם לחוק הרעש, המופע הסתיים בשעה 23:00. נמשיך לאכוף את החוק באמצעות הכלים שניתנים לנו מכוח החוק במטרה למנוע ולטפל במטרדי רעש ולשמור על איכות חייהם של תושבי האזור".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר יונה לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן