תגידו מזל טוב! היום (רביעי) מקבלת סגן ר', תושבת הוד השרון את כנפי הטיסה, בטקס סיום קורס טיס מספר 183 בבסיס חיל האוויר בחצרים. הטקס מתקיים במעמד נשיא המדינה יצחק הרצוג, ראש הממשלה  נפתלי בנט, שר הביטחון בני גנץ, הרמטכ"ל רב-אלוף אביב כוכבי, מפקד חיל האוויר אלוף עמיקם נורקין, מפקדים נוספים ומשפחות הבוגרים.

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

את קורס הטיס מסיימים 39 חניכים, מתוכם 35 גברים וארבע נשים, שעמדו על רחבת המסדרים במעמד קבלת כנפי הטיסה. הבוגרות והבוגרים מסיימים את קורס הטיס בתום הכשרה מקצועית בת שלוש שנים בבית הספר לטיסה, בסיומה יצטרפו לחוד החנית של צה"ל ויובילו את הפעילות המבצעית של חיל האוויר בשנים הבאות.

בין המסיימים, סגן ר', בת 20, תושבת הוד השרון ולה שלושה אחים. אביה של ר' שירת גם הוא בחיל האוויר. היא הרחיבה בבית הספר התיכון את מגמות ביולוגיה, ביוטכנולוגיה וכימיה, הייתה חניכה, מדריכה ורכזת שכבה בתנועת הנוער העובד והלומד  – ובזמנה הפנוי אוהבת לשמוע מוזיקה, לשחק טניס ולעשות ספורט.

סגן ר' אמרה: "לא תמיד חלמתי להיות צוות אוויר, ביקשתי את המיונים כי הרגשתי שזה יכול להיות אתגר מעניין עבורי, עם תחילת הקורס הבנתי, כי זה המקום עבורי, שירות נשים בתפקידי מפתח בצבא ובפרט בקורס הטיס חשוב לי מאוד. אני זוכרת במיוחד את המסעות בשלב הבסיסי, בתור מיעוט נשי היה לי קשה לבקש עזרה מבנים, לא ויתרתי ואני גאה בעצמי ומחכה להתחיל את השירות בטייסת המבצעית".

למפגש עם מפקד חיל האוויר, האלוף עמיקם נורקין, בו מביאים הבוגרים דמות שהשפיע עליהם בחייהם, תביא ר' את אמא של חברה שלה, שממלאת תפקיד בהנהלת עמותת אלו"ט, אגודה לאומית לילדים ובוגרים על הרצף האוטיסטי.

אמיר כוכבי, ראש עיריית הוד השרון: "ההצלחה של סגן ר׳ היא הצלחה אישית ומשפחתית בעלת השפעות קהילתיות וסביבתיות. העובדה שסגן ר' היא אחת מארבע נשים שסיימו את קורס הטייס הנוכחי, מלמדת רבות עליה, על המצוינות והנחישות שלה, אבל גם על הדרך הארוכה שעוד נותרה עד לשילוב מלא ושיוויוני של נשים בצה"ל. יישר כוח ר׳ ובהצלחה בניפוץ תקרות זכוכית גם בהמשך, גאות וגאים בך!".

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן