שנת הלימודים הקרובה כבר ממש בפתח ובהרצליה ייפתחו שני בתי ספר חדשים שיפעלו במתחם החדש בחלקו הצפוני של פארק הרצליה – בית הספר היסודי גליל ים ובית הספר הדמוקרטי.

בית הספר היסודי גליל ים יפעל במתחם הזמני בשנת הלימודים הקרובה עד להשלמת מבנה הקבע בשכונת גליל ים. לתפקיד מנהלת בית הספר נבחרה איריס אורן, נשואה ואם לשלושה, בעלת תואר B.A  בכלכלה ובמנהל עסקים, ותואר M.A בהצטיינות במנהל מערכות חינוך.

איריס עבדה כמנהלת מחלקה כלכלית בחברות מובילות במשק, וב-13 השנים האחרונות עובדת במערכת החינוך, במהלכן מילאה שורה של תפקידים: מחנכת, רכזת שכבה, מדריכה ארצית בתחום הפדגוגיה וחברת צוות ניהול. במהלך 5 השנים האחרונות עבדה כסגנית מנהלת ובתפקיד זה הובילה פדגוגיה חדשנית ופורצת דרך.

בעירייה מציינים כי איריס מביאה עימה תפיסה חינוכית חדשנית המשלבת ערכים, מיומנויות וידע רלוונטי המובילים ליזמות אקטיביסטית, מתוך הבנה שאנו מחנכים את אזרחי המחר לחיות במציאות משתנה וביכולתם לבנות חברה טובה יותר.

איריס אורן אמרה לאחר מינויה: "חינוך טוב הופך את העולם לטוב יותר ועלינו לחנך את דור העתיד להיות לומדים עצמאיים הפועלים מתוך אהבת האדם, הוגנות ושאיפה לשוויון הזדמנויות. אני מאמינה בשותפות של הקהילה מתוך אמון ודוגמה אישית ושמחה ונרגשת על ההזדמנות שניתנה לי ולצוות לבנות יחד עם התלמידים וההורים את קהילת "גליל ים". אני מודה לעירייה ולפיקוח על שותפות מעצימה, ומחכה לפתיחת שנת הלימודים".

את בית הספר הדמוקרטי ינהל עמית נגדימן, בן 51, נשוי ואב לשלושה, בעל תואר BA במדעי המחשב ותואר MA בחברה ואמנויות. עמית הוא מדריך טניס מוסמך, ליצן רפואי בדימוס, חובב תיאטרון מושבע ומספר סיפורים. הוא מתחיל את שנתו התשיעית במערכת החינוך הרשמית כשאת כולן עשה בבית חינוך דמוקרטי, במהלכן מילא תפקידים רבים, בהם: חונך, מורה, רכז תקשוב, רכז חטיבת ביניים וחבר צוות ניהול.

עמית נגדימן אמר לאחר מינויו: "עולם החינוך צריך לעסוק בשאלת שאלות, בחקר, בשותפות, בהתפתחות אישית של כל תלמיד/ה תוך כדי השתלבותו/ה בחברה ובסביבה בריאים יותר. כל באי בית החינוך – תלמידים, הורים וצוות, יעברו מסע של התפתחות: ננסה, נכשל, נלמד, ננסה שוב, נצליח. אני נרגש מאוד להיות חלק מזה".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן