תושבים בשכונות שונות בהרצליה מתלוננים על מכת חולדות בעיר. החולדות נצפו בעיקר באזורים הבאים – שדרות ח"ן, רחוב סוקולוב,  מרכז העיר, אזור בניין העירייה, רחוב העצמאות, שער העיר, בדשא של בית הכנסת מול לב העיר, התחנה המרכזית, ועוד. העירייה בתגובה מסרה כי היא מודעת לבעיה ומטפלת בה במלוא הרצינות.

לנדוור. סניף רמת השרון מתחדש ואתם נהנים מהטבה מיוחדת! ספרו לי עוד>>

הודי ברוקר, תושב הרצליה סיפר ל"שרון אונליין": "חבר שלי ראה חולדות וצילם אותן ליד בנק הפועלים בשדרות ח"ן. העלתי את התמונה בפייסבוק והרבה אנשים הגיבו והעלו צילומים של חולדות באותו מתחם באזור שדרות ח"ן, ליד הבית כנסת ובכל האזור של סוקולוב ובן גוריון. גם לי יצא להיתקל בחולדות כשגרתי באזור הזה. אולי זה המקום לעשות עם זה משהו. הייתי מצפה להתייחסות של העירייה לנושא. אני בטוח שיש דרכים לטפל בזה. חשוב לדעת שמודעים לזה ומטפלים בזה".

תושבים רבים הגיבו לפוסט ודיווחו על חולדות באזורים שונים בעיר.

מיטל כתבה: "זה פשוט נורא, כל העיר מלאה".

מיכה הוסיף: "כל הרצליה מלאה חולדות, בכניסה לבניין שלי היו איזה 7. כל שנה בתקופה הזו זה ככה".

נועה: "הרצליה פשוט מפוצצת בחולדות. אתמול גם עברתי ברחוב העצמאות והיו איזה חמש חולדות בתוך פח זבל אחד של בניין מגורים.  פשוט גועל נפש. העיקר יש פה יוקר מחיה מטורף".

דורון כץ נדל"ן מעוניינם למכור נכס?

שושנה: "גם בין הבתים בכל שכונות העיר יש מלא וכמה שמתקשרים לעירייה זה לא עוזר. גועל נפש".

סיוון: "יום אחד עברתי במדרכה ליד דרורה ובחצר הפתוחה שם צמוד לקיר יש שם פחי זבל היו שם מיליוני עכברים חשבתי שאני מתה באותו רגע. נבהלתי מהרעש שעשו שם בפח זבל וצצו פתאום. צריך להתקשר למוקד ולא לעזוב אותם".

הודיה: "גם בשער העיר מסתובבות חופשי ברחבה וליד המסעדות".

מדוברות עיריית הרצליה נמסר בתגובה: "העירייה מודעת לבעיה ומטפלת בה במלוא הרצינות. בשבועות האחרונים ביצעה העירייה מספר הדברות במרכז העיר, וגם מחר, יום ב', יחל מבצע מאסיבי של הדברה והצבת מלכודות במרכז העיר. העירייה תחזור על הפעילות מדי כמה שבועות עד למיגור התופעה. בכל בעיה, התושבות והתושבים מוזמנים לפנות אלינו למוקד העירוני 106 הפועל 24/7".

 


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן