ראש העירייה, משה פדלון, הצהיר על המינוי לפני זמן קצר בישיבת מועצת העיר. על מועמדותו של לזר לתפקיד מנכ"ל העירייה, במקומו של יהודה בן עזרא שפרש, פרסמנו בלעדית ב"שרון און ליין" לפני שלושה שבועות

שרון יונתן

בתמונה: משה פדלון ואהוד לזר. ממשיכים לעבוד ביחד.

שבוע לאחר פרישתו של יהודה בן עזרא, מנכ"ל העירייה בשש השנים האחרונות, הודיע ראש העירייה, משה פדלון, לפני זמן קצר בישיבת המועצה, כי אהוד לזר ישמש כמ"מ מנכ"ל העירייה.

פדלון אמר בפתח ישיבת המועצה: "החל מהיום, בשעה 18:10, אני ממנה את אהוד לזר כמ"מ מנכ"ל העירייה עד למינוי מנכ"ל קבוע. שיהיה בהצלחה".

על מועמדותו הצפויה של לזר, סמנכ"ל הפרויקטים בעירייה, לתפקיד מנכ"ל העירייה, פרסמנו לפני שלושה שבועות באופן בלעדי ב"שרון און ליין". עוד לפני ההודעה על מינויו, בירך פדלון את לזר לרגל הולדת בנו עמית. לזר יחגוג יום הולדת 33 בחודש הבא.

לפני כן נפרד פדלון במילים חמות מהמנכ"ל הפורש, יהודה בן עזרא: "בשבוע שעבר נפרדנו ממנכ"ל העירייה בתום שנות עבודה מבורכות ומגוונות בעירייה. יהודה פרש בכבוד הראוי מעבודתו בעירייה. אני באופן אישי רוצה להעניק ליהודה הוקרה ומלוא הערכה ולהודות לו על ההירתמות וההשקעה האין סופית שלו בעבודה, על הידע והמקצועיות והאחריות לטובת תושבי העיר. עברנו כברת דרך ארוכה יחדיו, ימים של שגרה ועומס עבודה מבורך, אירועים רבים שצלחנו והסבו לנו אושר. אני מאחל לו חיים מאושרים, בריאות איתנה ובשורות טובות".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן