רועי בר דוד, מציל בחוף זבולון, אוהב את הים, ובעיקר הוא אוהב אנשים. וביום קיץ חם, כשאנשים רוחצים בים מעבר לשעות הרחצה ומסכנים את חייהם, רועי מיד ניגש להציל אותם.

קיץ מוגזם בהרצליה יולי אוגוסט 2022. לחץ לכל האירועים בעיר

הנה מה שכתב עליו שי מריאן זמור, מתרחץ קבוע בחוף זבולון: "עם רגליים על הקרקע, הלב שלו עצום כמו הים. אני חווה את חוף הים זבולון הרצליה מאז שאני ילד קטן, גולש, אדם בוגר ואבא לילד וכל פעם מתרשם מתחנת ההצלה 3 ובתוכה כיום אדם, מציל, אישיות שכולנו שמים בה את מלוא הביטחון שלנו בשמירה עלינו ועל ילדינו: רועי בר דוד.

"אבל מה שראיתי בשבת האחרונה התעלה על הכל. השעה כמעט חמש אחר הצהריים, המצילים מסיימים עבודתם הנאמנה בשעה 16:00, אבל רועי ממשיך בתחנה ולא מוכן לרדת ממנה כי יש ים אנשים על החוף. קוראים לו לרדת, הוא ממשיך לקרוא לאנשים, להרחיק, להזהיר, להשגיח.

"כולנו יודעים שלמרות שהוא סיים את המשמרת, רועי נלחם על עוד ילד שהורה מכניס עם מצופים לעמוקים, על עוד בחור מעל גיל 20 שקצת בלע מים מהים ולא מצליח לצאת בכוחות עצמו, על עוד ילדה שהלכה לאיבוד. הנשמה שלו הורגשה ככואבת ופוחדת ללכת כמו הורה שמשאיר את ילדו בגן בפעם הראשונה. ייאמר לזכותו, האחריות שלו על כולנו. מאחל לכל עם ישראל מציל כזה בכל תחנה עם נשמה יתרה כל יום מחדש. תודה רועי".

אז חוץ מתודה גדולה לרועי, זו תזכורת לכך שהרחצה בים מעבר לשעות ההצלה – אסורה ומסוכנת. לא כדאי לקחת סיכונים כי רועי לא תמיד יהיה בסביבה.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן