מחר (שישי, 15.7) בין 9:00 ל-12:00, יערכו בחוף הכוכבים (החוף הדרומי) בהרצליה בדיקות עור ונקודות חן לקהל הרחב.

לרשת פרח לחינוך מיוחד דרושות סייעות. לחצ.י. לפרטים

כל הבדיקות שיהיה ללא עלות, יבוצעו על ידי רופאי עור מומחים של בית החולים איכילוב, במטרה להעלות את המודעות לסרטן העור ולעודד גילוי מוקדם בקרב הציבור.

הפעילות תתקיים על ידי העמותה הישראלית לסרטן העור בשיתוף רשות החופים בעיריית הרצליה, ובחסות מותג הדרמו-קוסמטיקה לה רוש-פוזה.

מלנומה הינו אחד משלושת סרטני העור השכיחים ביותר, ונחשב לקטלני שביניהם. מדי שנה מאובחנים בישראל למעלה מ-1,500 חולים חדשים במלנומה ממאירה וממוקדת, ומאותו רגע חייהם משתנים, פעמים רבות באופן קיצוני. נתונים אלו ניתנים לשינוי, הן מצד מניעת התחלואה, והן מצד שיפור הטיפול עד כדי ריפוי המחלה.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון ציין: "הרצליה היא עיר שוחרת בריאות אשר מקיימת במהלך כל השנה פעילויות ואירועים המעודדים אורח חיים בריא, ובתוכם גם את העלאת המודעות לסרטן העור. גילוי מוקדם של המחלה יכול להציל חיים ולכן חשוב שכל אחת ואחד ילך להיבדק."

אילן נפתלי, מנהל חטיבת הדרמו-קוסמטיקה בלוריאל ישראל הוסיף: "אנו גאים מאוד על שיתוף הפעולה עם העמותה הישראלית לסרטן העור ועם הקשר שלנו עם בית החולים "איכילוב", אנו מאמינים שבאמצעות מהלכים חשובים כגון אלו נצליח להעלות את המודעות לסרטן העור ולהסביר לקהל הרחב את חשיבות הגילוי המוקדם".

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן