לאחרונה, פרסם רון ציון, בן 27, תושב הרצליה פוסט ייחודי שגרר אלפי לייקים ומאות תגובות. בפוסט המרגש מספר רון על המוגבלויות מהן הוא סובל וכן כי הוא מחפש זוגיות. חשוב לרון שהמוגבלות לא תגדיר אותו ושיראו אותו לפני שרואים את המוגבלות שלו. הוא מאמין שבסופו של דבר תימצא "האחת שלו".

לרשת פרח לחינוך מיוחד דרושות סייעות. לחצ.י. לפרטים

בפוסט הוא כתב: "הי. שמי רון ציון,  בן 27, מתגורר כרגע בהרצליה. קצת על עצמי: בעל חוש הומור וכריזמטי שעובד במקורות ולומד במכללה באונו (חינוך וחברה). סיפור חיי עד כה: עשיתי צבא (שירות מלא) וקיבלתי הצטיינות מחלקתית. אני עצמאי, בעל רישיון רכב שמניע אותי להרפתקאות חדשות ופותח לי דלתות שלא ידעתי שאני אגיע אליהן. הפיל הכחול שבחדר: כפי שאתן רואות אני 'נושא' מוגבלות כזאת או אחרת, אך היא לא מכניעה אותי. למרות שאני בעליה, אני עדיין אדם שרק מתפתח ומתקדם. שאיפות: מטרתי למצוא זוגיות. בחורה חייכנית ועצמאית עם עיניים כחולות או חומות שמוכנה להפליג איתי במים הגועשים של האהבה ואני מבטיח שממני תקבלי את המיטב ואף גם יותר מזה".

רון סיפר ל"שרון אונליין": הפוסט עלה פעמיים – פעם אחת אני העלתי אותו ופעם שנייה הוא עלה דרך סטטוסים מצייצים. קיבלתי המון תגובות שאיחלו לי בהצלחה. לא ציפיתי שאכיר דרך הפוסט הזה, כי זה לא אתר הכרויות, אבל היה לי חשוב להסביר שאמנם יש לי מוגבלות כזאת או אחרת אבל אני מתקדם בחיים. זה המסר שרציתי להעביר".

רון ציון. צילום: פרטי

רון ציון. צילום: פרטי

מה גרם לך לכתוב את הפוסט?

"לפני שבועיים היה ב'צינור לילה' אייטם על הפוסט על הבחור הנכה ששוטר שם אותו על הכתפיים בכדי שיראה הופעה. בפוסט רשמו 'בעל מוגבלות' במקום 'עם מוגבלות' וזה עצבן אותי ולכן כתבתי את הפוסט כי רציתי להעביר את המסר שלא יחברו את האדם עם המוגבלות שלו כי זה מקטין את האדם ולא עושה אותו אדם בפני עצמו. כתבתי בפוסט שלי שיש לי מוגבלות כזאת או אחרת אבל אני מתקדם. המסר שלי הוא – 'אל תשימו את המוגבלות לפני הבן אדם'. ואז רשמתי את השאיפות שלי למצוא זוגיות".

רון, בן 27, חי בהרצליה עם מטפלת. "אני סובל מתסמונת קרוזון שבגללה הגולגולת לא גדלה כפי שהיא צריכה להיות, ובנוסף אני הולך עם הליכון", הוא מספר מוסיף: "אני עובד במקורות בתל אביב, יש לי אוטו ואני יכול להגיע ממקום למקום. אני לומד בקריית אונו חינוך וחברה בעיקר על אנשים עם מוגבלות, איך הם מסתדרים בחברה. אני מקווה שאעשה תואר בזה. זה התכנון אבל יש לי עוד דרך ארוכה להגיע לזה כי עשיתי בגרות חלקית ואני צריך לקבל אישור להיכנס למסלול של התואר".

דורון כץ נדל"ן מעוניינם לקנות נכס?

רון שירת בצבא שירות מלא במשאבי אנוש. קיבלתי מצטיין מחלקתי. קיבלו אותי בצבא מאוד יפה, הכרתי את עצמי והתפתחתי בצבא", הוא מספר.

על שאיפתו לזוגיות הוא אומר: "הייתי רוצה להכיר מישהי. אני יודע שייקח לי זמן למצוא אותה אבל אני בטוח שיש מישהי שמעוניינת, פשוט צריך לחפש".


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון אונליין"

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת הוד השרון לחץ כאן

קבוצת נדל"ן לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן