בעצומה שעלתה היום לאתר "עצומה" נכתב: "אנו דורשים ודורשות בזאת להעביר את גב' טלי חפץ מתפקידה באופן המיידי". משרד החינוך בתגובה: "צר לנו שחלק קטן מההורים בוחר במעשים שרק פוגעים בכל תלמידי בית הספר"

שרון יונתן

מה שהיה עד כה מתחת לפני הקרקע בחטיבת הביניים "זאב" בהרצליה (בתמונה) תפס היום זרקור פומבי, כאשר עצומה שעלתה לאתר "עצומה" קוראת להחלפתה המיידית של מנהלת בית הספר בשבע השנים האחרונות, טלי חפץ. את העצומה העלו הורים שטוענים לאורך תקופה ארוכה כי בית הספר מנוהל בצורה לא טובה.

מתוך העצומה: "אנו קוראים לטלי חפץ, מנהלת חטיבת הביניים זאב, לשאת באחריות מלאה למצב החטיבה ולסיים לאלתר את תפקידה. התחושות של תושבי השכונה הינן קשות מאד. אנו זועמים, כועסים, מתוסכלים ולצערנו איבדנו כל אמון במנהלת בית הספר וביכולת התפקודית שלה".

בהמשך העצומה נכתב: "על אף פניות חוזרות ונישנות לאורך השנים, הן לאגף החינוך בעירייה והן למשרד החינוך, פניותינו ודרישותינו לא נענו. אנו דורשים ודורשות בזאת להעביר את גב' טלי חפץ מתפקידה באופן המיידי – אנו דורשים את החינוך המיטבי לילדנו, קצנו מלהמתין שהחטיבה תחזור לגדולתה".

בסיום העצומה נכתב: "אנו מודיעים בזאת כי במידה וטלי חפץ לא תסיים את תפקידה כמנהלת חטיבת זאב בשנת תשפ"א ותוחלף על ידי מנהל/ת ראוי/ה שתוכל לשקם את בית הספר – אנו מתכוונים לפעול בכל הכלים העומדים לרשותנו לרבות פנייה ישירה לשר החינוך, השבתת הלימודים, פניה לתקשורת ובחינה של הליכים משפטיים".

ממחוז תל אביב במשרד החינוך נמסר בתגובה: טענות ההורים נבדקו במהלך השנה על ידי משרד החינוך והעירייה. צר לנו שחלק קטן מההורים עדיין אינו מקבל את התשובות ובוחר במעשים שרק פוגעים בכל תלמידי בית הספר.


להצטרפות לקבוצות הוואצאפ של "שרון און ליין"

קבוצת רעננה לחץ כאן

קבוצת הרצליה לחץ כאן

קבוצת רמת השרון לחץ כאן

קבוצת כפר סבא לחץ כאן

קבוצת כפר שמריהו לחץ כאן

לדף הפייסבוק של "שרון און לייין" לחץ כאן

לעמוד האינסטגרם של "שרון און ליין" לחץ כאן